Зупинилось вже 50 будівництв з початку карантину
Экономикаnewformat.info04 мая 2020

Зупинилось вже 50 будівництв з початку карантину

Через карантин зупинились 50 об’єктів житлового будівництва, а більшість з тих забудовників, які не зупинили роботи на майданчиках, мусили уповільнити їх динаміку.

В Києві та Київській області з початку введення карантинного режиму, було призупинено не менше 50 різних об’єктів житлового будівництва. Про це розказав Віталій Пукіш, представник відомої будівельної компанії, пише budport.com.ua.

А більшість з тих забудовників, які не зупинили роботи на майданчиках, мусили уповільнити їх динаміку, збалансувавши її з попитом на житло, а також розміром власних резервів для продовження будівництва.

«Маю зазначити, що динаміка продажів будівельних матеріалів в березні для нас все ще була стабільно високою. Однак вже у квітні ми зафіксували зменшення продажів основної будівельної продукції (бетон, залізобетон і ФЕМ) в середньому на 30% в порівнянні з показниками за аналогічний період минулого року», — уточнив він.

За прогнозами, попит на об’єкти житлової нерухомості, як і активність забудовників почне поступово відновлюватися в третьому кварталі 2020 року, якщо в кінці другого кварталу карантинні заходи будуть ослаблені достатньо, щоб повернення до нормального життя спонукало людей інвестувати в житло.

«Відповідно, ми очікуємо, що слідом за активізацією робіт на будівельних майданчиках великих забудовників, відновиться і попит на основні групи будівельних матеріалів», — сказав Віталій Пукіш.

1 комментарий

Написать комментарий
  • DR MAXWELL
    04 мая 2020
    Ви хочете купити нирку або хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий зрив, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам гарну суму 200 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЬ, я невролог в БІЛЬСЬКОМУ БОЛЬНИЦІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось купівлею та трансплантацією нирок з живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, не соромтеся звертатися до нас за електронною поштою та електронною поштою. Електронна пошта: birothhospital@gmail.com Що таке номер програми: +33751490980 З повагою ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR MAXWELL
    Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Если ты не понял, я не про политический аспект спрашиваю и не про то, правильно ли ты поступал за 200грн, НЕТ не про это! А только про эмоциональную сторону вопроса. Можно было по литературному, но ты ж не читал про Раскольникова, а шо там у Бандеры по этому - я не в курсе!
Весёлый Роджер
Да ладно бандерёнок, брось ты про этих уродов твоих галычанских. Их и так порешат, не дадут им своей смертью уйти. Ты лучше расскажи нам, как ты бросал коктейли огненные в живых БЕЗоружных людей – что ты испытывал? Чувство запизденского превосходства над всеми, как у нашего пропахандона Шмули? Или ты ощущал себя наследником «великой» нации ариев-фашистов и что тебе всё дозволено и судить и убивать? Не робей – отвечай!!!
Весёлый Роджер
Опять ПЕРЕМОГА!!! Вот и настал он звёздный час для щирого пропахандона Шмули!!! Цэ покращення! «За рік картопля в Україні подорожчала ВТРИЧІ. В Україні продають картоплю з Росії під виглядом білоруської, але є і прямі поставки з РФ, оскільки заборона на імпорт російської картоплі відсутня.» Хотя мудаку свинорыльному пропахандону Шмуле _Елен жрущего и чавкающего этим русским картополем всё это по х.ю, хоть он и кастрирован, и даже уже приготовил свою пыдарную старую дупу к приёму эуропейцев з пиндосами – прикупив кружевные труселя. Но у него всего одна мантра в его одинокой извилине – «А Украина идёт в Европу.» Сало Уронили! Ну как ты Шмуля, старый пердун прапор из стройбата, не можешь понять элементарную диспозицию, ну не может Вона идти – НЫ МОЖЭ! А чаму, а тому шо стоит эта недострана, эта Нижняя Вольта Эуропы, этот НедоГабон, это Свинея без Сала, на коленях перед пиндосами и смокчит у панов …! Тай ни масок тай ны х.я ны мает от панов, опять же чаму, а тому, шо холуям не положено ничего по уставу буржуинского Мира! Сала Урoнили – так галычанам убийцам мало!
не договариваете
ну да, самое то главное что тут "атошник из галичины", плохо что сами кацапы не знают что есть "галычина" но не суть, главное звучит красиво, по пропагандонски! но не сказано и слова, о той задержаной цыганке которая воровала у всех и никакой управы на нее не было. "насиловали" ее, какая бурная фантазия у цыганвы. кому нужна грязная воровка, что бы о нее маратся?
а кремлеботы на месте
ну не все же такие продажные твари как ты, кирпич. не ровняй то, всех по своей гнилой натуре.
туда ей и дорога
пусть украина . СРУ НАСТОЙЧИВО ИДЕТ НА ХУЙ !!!
Луна-2
Граждане,затягивайте пояса и готовьтесь...