Зусилля Нафтогазу дозволили демонополізувати постачання газу для населення в Україні, - експерт
Экономикаznaj.ua21 августа 2020

Зусилля Нафтогазу дозволили демонополізувати постачання газу для населення в Україні, - експерт

Нафтогаз пролобіював позбавлення облгазів монополії на постачання ресурсу населенню

НАК "Нафтогаз Україна" активно виступав за введення ринку газу для населення, що стало стимулювати ефективну конкуренцію серед постачальників і дозволило клієнтам отримувати найнижчу ціну. Про це в інтерв'ю Українським новинам заявив фінансовий директор групи Smart Energy Олексій заєць. "НАК" Нафтогаз " фактично виступив тараном в плані скасування ПСО і вибору постачальника останньої надії (ПОН). Тобто він пролобіював позбавлення облгазів (вірніше пов'язаних з ними підприємств, які займаються постачанням газу - газзбутів) монополії на постачання ресурсу населенню (домогосподарствам) і на підприємства теплокомуненерго (ТКЕ). Про це говорять і цифри», - зазначив він.

На думку експерта, "у короткостроковій перспективі буде ще 2 Фактори, що визначають ціну газу. Перше-відкрився новий ринок і багато компаній хочуть захопити свою частку на ньому, відповідно можливий демпінг. Друге - не секрет що ми зараз б'ємо всі рекорди по заповнюваності підземних сховищ газу (ПСГ), а це теж буде тягнути ціну на газ вниз. Тобто, ціна для населення спочатку буде нижче, ніж для промисловості.

Нагадаємо, з 1 серпня офіційно стартував ринок газу для поставок побутовим споживачам. Головне нововведення полягає в тому, що єдина для всіх ціна на газ залишилася в минулому: кожен постачальник формує свою ціну, в залежності від закупівельних цін на газ і встановленої торгової націнки. Раніше газопостачальна компанія (ЦПК) Нафтогаз України оприлюднила ціну в рамках тарифу, підключення до якого буде доступно з 17 серпня. Ціна на 12 місяців фіксується на рівні 4,73 грн (з ПДВ, без урахування доставки). Про це повідомляється на сайті компанії. Також Нафтогаз пропонує для своїх побутових клієнтів тариф»місячний". В рамках цього тарифу вартість 1 куб. м газу в серпні складе 3,24 грн з ПДВ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
куку
та да крим сдали - ето факт
куку
яму выройте шоб було
ера
считаешь себя победителем...бо обо..ал ...ню...ню..
гость
Вообще-то "консервативная революция" - это из инстументария национал-социализьма и фасцизма. А народная мудрость гласит "бей по голове - остальное само отвалится". Именно поэтому, что 4-ый немецкий рейх, что 3-тья австро-венгерская, что 2-ая российская империи - будут разгромлены, и отнюдь не из-за неспособности консерваторов законсервировать свои протесты. Голова то у "империи" одна - и это показательно.
е
А кто такой Кучер в Харькове.. Назначенец киевский без году неделя как... Что он для города сделал за это время? Ровным счётом ничего. Только самопиар и стычки с Кернесом...
Луна-2
Турчита -Феличита свою страну предал. Он Крым из УКРАИНЫ РОССИИ передал.
Луна-2
"нет качеств,необходимых главе государства" -Зато есть страсть к предательству своей страны, своего народа, и хорошо заработать на этом.
Авторские статьи
Политика21 минута назад
Адвокат Януковича требует от ГБР обнародовать информацию о том, как Турчинов, Яценюк и Порошенко сдали Крым 1
Геополитика6 часов назад
«Закрыть с запада»: Лукашенко объявил об усилении защиты границ с Литвой и Польшей
Геополитика8 часов назад
Черногорское лицемерие Европы
Политика9 часов назад
«Зелен виноград». «Слуги народа» идут к поражению на местных выборах на Западной Украине 1
Политика10 часов назад
Оппозиционному журналисту Дмитрию Васильцу сожгли дом. Зеленский и посол США молчат 1
Геополитика10 часов назад
Анатолий Вассерман: «Отравление» Навального – это операция Трампа против Германии
События в мире10 часов назад
ВИДЕООБОРЗЕНИЕ: приветствие невидимок от Байдена, досадный ляп председателя Европарламента и рукоприкладство президента Гвинеи
Политика11 часов назад
Директивное управление Украиной
События в мире11 часов назад
"Ребят, мы там в номере, когда вашего травили, орудие убийства оставили, можете себе забрать"