ГеополитикаtassApr 29

Байден выступил перед членами обеих палат Конгресса. Главное

nk_hauz/-mzqoq5pjvbecvu38w8s.jpg
Президент США Джо Байден © EPA-EFE / Chip Somodevilla / POOL

Президент США Джо Байден впервые выступил перед членами обеих палат Конгресса на фоне повышенных мер безопасности и вызванных распространением в стране коронавируса суровых ограничений. В четверг, 29 апреля, исполняется 100 дней с тех пор, как он приступил к работе в Белом доме в качестве главы государства. 

  • Байден заявил, что США не стремятся к эскалации напряженности с Россией, но действия Москвы будут иметь последствия.
  • Он считает, что унаследовал находящуюся в кризисе страну, однако теперь она "снова на ходу".
  • По его мнению, США конкурируют с Китаем и другими странами за победу в XXI веке.
  • Внутренний расизм представляет собой главную террористическую угрозу для США, уверен политик.
  • Байден также рассказал, что с начала его президентства в США сделали 220 млн прививок от COVID-19.
  • Глава государства намерен повысить налоги для американцев, которые разбогатели во время пандемии.
  • Президент США назвал применение огнестрельного оружия эпидемией для страны
  • Вашингтон намерен тесно взаимодействовать с союзниками в вопросе противодействия угрозам, связанным с ядерными программами КНДР и Ирана, добавил глава США.
  • По его словам, страна намерена поддерживать мощное военное присутствие в водах Азитско-Тихоокеанского региона, но не ищет конфликта с Китаем.
  • Он подчеркнул, что военная кампания США в Афганистане не должна была превращаться в растянувшееся на несколько поколений национальное строительство.
💬 Последние комментарии
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту