10 нестерпних, типових та смішних колег по роботі
Курьёзыfoka.com.ua24 марта 2015

10 нестерпних, типових та смішних колег по роботі

Вчені вже описали ці види, але що з ними робити поки не знають. Винищувати якось негуманно, але і працювати разом неможливо.

Людина-бумбокс

Якщо він не слухає музику на комп’ютері, то у нього лунає дзижчання з невимкненого плеєра, або він сам без кінця бурмоче щось в гарнітуру, з якою не розлучається. Але найгірше, якщо він вийшов. Це означає, що в блаженній тиші ось-ось пролунає жахливий дзвінок забутого мобільника. І добре ще, якщо це мелодія тихенька, тому що найчастіше він ставить на дзвінок приколи з «Перець-ФМ»!

***

Жувастик

Зазвичай жувастик кружляє між холодильником і мікрохвильовою на кухні. Розігріває щось з рибним або капустяним запахом. Причому запаху скоро доведеться видати власне робоче місце в офісі: він уже порядно прижився. Пообідавши, жувастик повертається за робоче місце, щоб, голосно плямкаючи, продовжити свою капустяну трапезу за монітором. Друкує він, до речі, дуже повільно: крихти заважають.

***

Тато може

Він занурений в проблеми свого незліченного сімейства. Роздруковує диплом племінниці, замовляє в інтернеті аксесуари для весілля дочки, лається по телефону з тещею, і постійно тягає туди-сюди баули і мішки з фамільними цінностями в трилітрових банках. Поступово ти опиняєшся в курсі справ, і, здається, влітку поїдеш допомагати йому з городом.

***

Чирлідер

Давайте всі одягнемось на честь дня святого Патрика в зелене! Ура! Давайте викладемо Ейфелеву вежу з скріпок! Ура! Давайте грати в волейбол зім’ятими папірцями! Ура-ура-ура! Господи, це не людина, а якийсь обкурений хом’ячок. Давайте згодуємо його щурам! Ураураураураура!

***

Отець-настоятель

Гуру зі своїм статутом працював тут 15 років і ще прийде на твою могилу в своїх спеціальних робочих тапочках. Він знає під яким кутом повинен стояти копір, о котрій годині запалювати світло і у яких кактусів краща енергетика. Ви кладете в чай два шматочки цукру? Не знаєте, чи що, що у нас прийнято по вівторках класти один?

***

Лицар плаща і кинджала

Тихий і непомітний аж до смертельного удару. Ух ти, що це в тебе, хед-хантер читаєш? Кльова вакансія. Вітаю з одужанням, класні фотки в ФБ. Тай чи Анталія? А хто це у нас ходить в пальто «Соня Рікель» ха-ха-ха, навіщо ж тобі підвищення? Чув, хтось плакав в туалеті. Ой, які в тебе очі червоні, що трапилося !?

***

Діва

З ранку вона малює на собі обличчя жінки. І краще в цей час на неї не дивитися. Страшно, правда. Особливо, коли вона вивертає повіки для ідеальних стрілок. Вдень вона тестує парфуми. На тобі. В обід неуважно пощипує пінцетом брови. А ввечері: клік-клік-клік – обстригає пару метрів нігтів. Значить завтра в хід піде ацетон.

***

Скрудж

Його вчинки заходять за грань розумної ощадливості. Він годинами вивчає каталоги “Сільпо” і “фуршету”, вираховуючи різницю в цінах на молоко і картоплю. Він носить речі до тих пір, поки вони не починають розвалюватися на частини, потім ще трошки їх носить, а потім продає на “Сландо” з дописом «стан відмінний». Він їздить на роботу на велосипеді до січневих снігопадів. І так, він пахне, бо вирахував, що пачка вологих серветок з “Ватсонса” набагато дешевша місяця миття під душем.

***

Пані «Ой Воно Само!»

Вона як би нічого не робила (в сенсі роботи – дійсно, може, нічого й не робила) і тут все зламалося. Комп’ютер, стілець, проектор, кавоварка, кулер і її машинка на парковці, що заблокувала твою …

***

Капітан Какашка

Це ти. Ні, правда, якщо ти прочитав все вище і впізнав своїх колег, то саме так вони і думають про тебе, вічно чимось незадоволеного занудного критика. Ти вічно морщишся, водиш носом і закочуєш очі? Фу таким бути. Фу!

P.S. Не сприймайте матеріали даної публікації надто серйозно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .