Бар у Бірмі закрили через антирелігійну рекламу у Фейсбуку
Курьёзыzib.com.ua28 марта 2015

Бар у Бірмі закрили через антирелігійну рекламу у Фейсбуку

Суд у М’янмі (Бірмі) засудив новозеландця — керівника бару — та двох його місцевих колег до 2,5 року тюрми та примусових робіт за образу релігійних почуттів. Вони намагалися прорекламувати шинок, розмістивши на сторінці бару у Фейсбуку психоделічне зображення Будди в навушниках.

Усі троє, як повідомляє Reuters, не визнали себе винними. Правозахисники засудили вирок, назвавши його порушенням права на вираження думки, та закликали звільнити засуджених.

На слуханнях у грудні новозеландець Філ Блеквуд повідомив, що зображення Будди в рекламі нічних вечірок з недорогими коктейлями у Фейсбуку видалили й розмістили там вибачення. За його словами, це було зроблено після того, як він усвідомив, що картинка поширюється по соцмережі й викликає обурення користувачів. Проте суддя вирішив, що чоловік навмисно образив релігійні почуття буддистів, яких у країні більшість, передає агентство Франс Пресс.

Бар в м.Янгон був закритий невдовзі після того, як із приводу зображення розгорівся скандал.

У М’янмі, де донедавна правили військові, у 2010 році почався рух до демократичних змін — там пройшли перші за 20 років парламентські вибори. Уряд вирішив зняти обмеження на свободу слова та зборів. Проте реформи супроводжувалися зростанням буддійського екстремізму, спрямованого в основному проти мусульман, котрі становлять приблизно 5% від 50-мільйонного населення країни. З 2012 року через насильство на релігійному грунті загинуло щонайменше 240 чоловік, більшість із них були мусульмани.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .