КурьёзыOct 9

Дівчина кумедно розіграла коханого, переодягнувшись кур'єром: він її так і не впізнав

Користувачка тікток вирішила оригінально привітати свого хлопця з Днем народження. Для цього вона переодягнулась у кур'єра Amazon. Сюрприз вдався, та реакція хлопця її неабияк здивувала.

Дівчина на ім'я Нікі прилетіла до Чикаго, щоб влаштувати своєї хлопцю справжній сюрприз на його День народження. Їй на думку спала цікава ідея: вручити йому посилку з подарунком, прикинувшись кур'єром. І вона вжилась в цю роль якнайкраще.

Щоб повністю відповідати образу, дівчина одягнула на себе більший на кілька розмірів темний одяг, а також – рукавички, шапку, під якою сховала волосся, темні окуляри та, звісно, ж маску. Всі ці аксесуари майже повністю закривали обличчя Нікі. Єдине, що могло її видати – це зріст.

Дівчина спокійно вручила коханому посилку біля його будинку та дала бланк для підпису. Спочатку хлопець геть нічого не запідозрив, хоч і посміявся, коли у бланку побачив непристойне слово. Нікі написала його спеціально, заради розіграшу.

nk_hauz/hcPsN-v7g.jpeg

Хлопець не зрозумів, що дівчина його розігрує / Cкриншот з тіктока @niki.bayat

Після цього іменинник вже хотів був розвернутись та піти до будинку, коли помітив, що його знімають. І не будь-хто, а сестра його коханої.

Дівчина та Нікі почали сміятись, сподіваючись, що хлопець вже про все здогадався. Та Нікі так добре замаскувалась, що він лише здивовано крутив головою, не розуміючи, що відбувається.

nk_hauz/G7EsN-v7R.jpeg

Хлопець не зрозумів, що дівчина його розігрує / Cкриншот з тіктока @niki.bayat

Коли ж сестра Нікі вирішила дати підказку і прямо показала на неї рукою, спитавши: "Хто це?", хлопець і цього разу просто здивовано знизав плечима і сказав: "Я розгублений". Зрештою, зупинивши істеричний сміх, Нікі зняла шапку, окуляри та маску – і лише тоді її коханий зрадів та кинувся обіймати дівчину.

nk_hauz/KHEyN-D7R.jpeg

Він впізнав кохану, коли вона зняла всі аксесуари / Cкриншот з тіктока @niki.bayat

Відео, на якому Нікі так добре вжилась у роль кур'єра, набрало понад 11 мільйонів переглядів!

Повне відео можна подивитись тут:

💬 Последние комментарии
Боксер
Это тоже еврей!
Отож
Деградация Верховных главнокомандующих - налицо: ефрейтор Ющенко,мл.сержант Порошенко,дезертир-допризывник Зеленский. А не служивший выпускник совхоза-техникума ветеринар Данилов - вообще вишенкой на торте.
Человек ориньякской культуры
А Симчич разве не еврей? А Гитлер? Что вы все такое все время говорите?
Елена
Плохо дело,надо соблюдать карантин и безопасность при многолюдных местах.
Динарид
Хочется больше откровенности, открытости.
11
в інтернеті є купа сайтів з розбивкою по роках і кількістю військових конфліктів розпочатих США. для бота - масона корисна інформація.
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"