Курьёзыpro.te.ua17 янв.

Житель Тернопільщини нестандартно використовує презервативи (фото)

Музикант, поет, громадський активіст Микола Шпаковський – творчий у всьому. Навіть презервативи використовує нестандартно. Зокрема, коли робити вино . – Власне, в мене є 5-літрова пляшка-баклажка з-під італійського вина, тож коли я заливав винний розчин в бутлі, моя мама пожартувала: візьми вдягни тойво гандон. – сміється Микола Шпаковський. – Це не було звертання. Звісно, рукавиця на горлечко тієї пляшки за діаметром є надто широкою. Тому цю рекомендацію я сприйняв серйозно та практично, тому так і зробив. Нічого надзвичайного у своєму підході до презервативів і виробництві вина – Микола Шпаковський не бачить. – Новий, невикористаний презерватив, а що тут такого? – продовжує. – Друзі, вони ж основні дегустатори, сміються з мого підходу до виноробства, але ніхто з них не дізнається, хто питиме вино з того бутля. Бо воно таке саме за смаком, як із інших слоїків.

Вино робиться швидко, якщо є сусіди-помічники, такі, як мій сусід Микола Стратій. Зірвати грона винограду, прим’яти, перемолоти грона дрелькою із відповідною насадкою. Далі цю масу закинути на тиждень в баняки для бродіння із розрахунком суміші кілограм цукру на десять виноградного продукту, періодично помішувати патиком. Накрити тканиною, щоб часом кіт не заскочив. Потім процідити і залити в бутлі, обмеживши доступ повітря, аби вино не стало оцтом. В моєму випадку – це ґумові рукавиці і презерватив. Загалом, Микола Шпаковський презервативи завжди використовує не за призначенням. – То порізаний палець замотати, – додає. – То сірники в горах від вологи сховати або комусь в місті відро води з балкону на голову скинути.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/