Курьёзыnovosti-n.orgOct 7

Карточки для хорошего настроения (ФОТО)

Смех – лучшее лекарство от плохого настроения!

nk_hauz/VEetwtDnR.jpeg
nk_hauz/-hepQpDng.jpeg
nk_hauz/Tz6pQpv7R.jpeg
nk_hauz/c86twpvnR.jpeg
nk_hauz/jjepQtDng.jpeg
nk_hauz/kuepwtDnR.jpeg
nk_hauz/kw6twtv7g.jpeg
nk_hauz/ID6tQtD7g.jpeg
nk_hauz/LQ3pwpDnR.jpeg
nk_hauz/v9etwpv7R.jpeg
nk_hauz/7Z6twtDnR.jpeg
nk_hauz/T6qpQpvnR.jpeg

💬 Последние комментарии
Елена
Плохо дело,надо соблюдать карантин и безопасность при многолюдных местах.
Динарид
Хочется больше откровенности, открытости.
11
в інтернеті є купа сайтів з розбивкою по роках і кількістю військових конфліктів розпочатих США. для бота - масона корисна інформація.
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?