Неймовірно веселі, хитромудрі та смішні поради для жінок
Курьёзыfoka.com.ua24 марта 2015

Неймовірно веселі, хитромудрі та смішні поради для жінок

Допустимо, ти прочитала в інтернеті всі статті про те, як стати жіночною. Перейнялася і стала. Круто. Тоді ця стаття не для тебе. Для тебе ось, дивися, квіточка. А ця стаття для тих, хто зітхне вночі в подушку: «Всі навколо – жінки, а у мене суцільні коні та хати, які палають».

Насправді, знову стати жінкою дуже просто. Не потрібні дорогі семінари та групи підтримки. Достатньо просто згадати. Бо немає жодної жінки, яка хоч раз не була жінкою. Але про всяк випадок, ми теж згадали і записали. Наступного разу просто перечитаємо – і знову німфи, дуже зручно.

1. У будь-якій незрозумілій ситуації сідай і реви. Сльози обеззброюють навколишніх, і вони роблять незрозумілу ситуацію спершу зрозумілою, а потім і таку, яка вирішується.

2. Використовуй підручні засоби. Наприклад, крісло. У будинку зламався кран? Стримай перший порив бігти за розвідним ключем. Ніяких ключів. Крісло! Крісло, в яке можна сісти, притиснути долоні до скронь і зітхати. Стогни і дзвони всім, кому можна і не можна. Говори, що кран зламався. Поки кажеш, представляй свого хом’ячка двадцятирічної давності. Він здох, батьки сказали, що втік, але ти потім дізналася правду. Голос тремтить? Відмінно.

3. Раз і назавжди забуваємо текст “Я перепрошила роутер для створення більш потужної мережі”. Вчимо текст “Я нічого не натискала!”.

4. Що б не сталося, говори «Ой!», не помилишся.

5. Мерзнемо! Ти повинна мерзнути. Навіть на Карибах. Навіть у сауні. Ти ж дівчинка, тобі повинні накинути на плечі френч.

6. Ніяких непідйомних сумок з магазину. Йогурт і пучок кропу – ідеально. Що у нас на вечерю, мила? Кріп. Він корисний і не тяжкий.

7. Забудь про зручний одяг. Ніяких штанів. Шпильки, вузькі спіднички. Тим більше, в них набагато органічніше виходить страждати. А страждають тільки дівчатка, коню в борозні страждати ніколи.

8. Не давай поради. Знайома подзвонила і просить консультацію на тему: «Як думаєш, він мене покине чи ні?». Не відповідай! Говори: ой, у мене все ще гірше, ось послухай …

9. Потратила сімейні заощадження в SPA. Це не «Ти з глузду з’їхала?», А інвестиція. У жіночність інвестиція. Він побурчить-побурчить, а в душі буде пишатися, що у всіх шкапи замордовані, а у нього – срібляста конвалія.

10. Мовчи і посміхайся. Це вбивча зброя, вбивча. Перші годину-півтори неймовірно складно змусити себе мовчати, але потім звикаєш.

11. Припаркуйся не там, де потрібно, а там, де зручно. І Стогни, Стогни.

12. Якщо чоловік захворів – не потрібно лікаря, не потрібно градусник, укол, оцет і грілку. Потрібно сісти в ногах і шепотіти: «Тільки не вмирай».

13. Стояти біля плити з червоною фізіономією – ось взагалі не жіночно. Кращі кухарі, як відомо, чоловіки, а ти нафарбувала нігті. Дурний лак, він ніяк не хоче сохнути.

14. Можна ще заплакати після сексу. Але це вищий пілотаж, ми так не вміємо. Хоча навчимось, адже справжні жінки дуже емоційні.

15. Не давай збити себе з пантелику. От, припустимо, прочитав твій обранець цю статтю, зробив лице “курячою попкою” і мовить людським голосом: «Це ніяка не жіночність, це примітивна маніпуляція». А ти не розгублюйся! Ні, – говори, – це ти мною маніпулюєш, стверджуючи, що це маніпуляція, тим самим домагаючись того, щоб я ремонтувала кран, я тебе наскрізь бачу. Якось так.

Насправді, це жартівливі поради, але, як відомо, в кожному жарті є доля жарту – все інше правда.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Пока хохлопидары вылизывают пиндосопидарам жопу, америга будет жить!
ЗАМЕТЬТЕ
ЗАМЕТЬТЕ, ЧТО НИКОМУ ИЗ ВЛАСТЕЙ США НЕ ПРИХОДИТ В ГОЛОВУ БОМБИТЬ ПРОТЕСТУЮЩИХ С САМОЛЁТОВ, ОБСТРЕЛИВАТЬ РАКЕТАМИ И МИНАМИ!!! А ТАКОГО БЕСПРЕДЕЛА КАК В США, В ДОНБАССЕ НЕ БЫЛО И В ПОМИНЕ! А уКРАИНА УБИВАЕТ ЖИТЕЛЕЙ ДОНБАССА, И ЭТО ОСТАЁТСЯ БЕЗНАКАЗАННЫМ!
артемон
Вопрос, куда ГП«Гарантированный покупатель» продало млрд кВат, что в воздух?
СТОПУДОВАЯ ПОДСТАВА
Минёра объявят жителем Донбасса и начнут новую анти донбасскую истерию! Ведь как получается - украина ведёт войну против ,,террористов Донбасса,, но ни одного терракта на территории украины за 6 лет не было!!! Неувязка однако...
СТОПУДОВАЯ ПОДСТАВА
Минёра объявят жителем Донбасса и начнут новую анти донбасскую истерию! Ведь как получается - украина ведёт войну против ,,террористов Донбасса,, но ни одного терракта на территории украины не было!!! Неувязка однако...
момон
Капец, что РУССКОМУ и по срать нельзя?
давай что то новое
и сколько же осталось "загнивающей омереге"? такое же дерьмо писало 20 марта здесь, о том что никакого коронавируса не существует и еще анекдотец про чуму рассказывал! во веселуха, а сейчас что то язык в жопу засунул. так и это убожище, все про кончину штатов писульки пишут.