Слова, які ми найчастіше вживаємо в соціальних мережах: веселі факти
Курьёзыfoka.com.ua23 апреля 2015

Слова, які ми найчастіше вживаємо в соціальних мережах: веселі факти

Це те, що ви скажете нам, прочитавши цю статтю. І те, що ми відповімо вам на вашу відповідь! Можете відповісти нам тим же. Поговорили, а що!І якщо ви знайдете в житті хоч одну ситуацію, яка не описується одним з елементів цього універсального і вичерпного набору, то вам сідло велике, килим і телевізор. У сенсі, респект і уважуха. Хто (зробив це), той я Чому не можна сказати “я розбив машину”, але тільки “хто розбив машину, той я”? .. Хто в курсі, той не ми.

Facebook ВКонтакте Одноклассники А ось і відповідь на попереднє питання! І взагалі на будь-яке питання “чому так, а не так”.Тому що не можна так просто взяти і сказати по-людськи! І не можна так просто взяти і залишити в спокої бідного Бороміра. Який там гикає у себе в кращому світі не перестаючи. (Вони) такі (вони) Використовуй при будь-якій характеристиці кого-небудь. Позбавляє від необхідності підбирати епітети, достатньо повторити підмет. Сенс придумаєте самі, ви ж розумні – як би говоримо ми співрозмовнику. Котик наваляв у валянки? Котики такі котики! Котик солодко муркоче?Котики такі котики! Чоловік полагодив кран? Чоловіки такі чоловіки! Чоловік зламав кран?Чоловіки такі чоловіки … Той незграбний момент, коли … … Ти розумієш, що який-небудь “той незграбний момент” настав одночасно у всіх твоїх друзів. (Що-то?) Ні, не чули! До-по-мо-жі-ть, у нас е-пі-де-мі-я. Нам всім терміново потрібен отоларинголог. (Щось) – done І не лінь же навіть розкладку перемкнути, аби повідомити про скоєне, не відступаючи від правила.

Facebook ВКонтакте Одноклассники Конструктивна критика чого завгодно. Раніше на цей випадок використовувалося “кг / ам”.Тепер прогрес політкоректності. Щось пішло не так Використовуй це заклинання як пояснення будь-якої проблеми (лажі, проколу, помилки, злиднів). У будь-якій незрозумілій ситуації (роби це) Ну і власне, якщо щось пішло не так, то в будь незрозумілій ситуації роби що завгодно. (Щось) детектед Вільний домисел в якості характеристики опонента, але як би не в лоб йому, а в простір. Не «добродію, ви козел”, а “парнокопитна в коментах детектед”. Не все так просто Дивна відповідь на будь-яку аксіому. Коли вже школярі вивчать її, щоб у відповідь на: “Вовочка, двічі два не п’ять, а чотири!”, Проникливо відповідати: “Маріванівна, не все так просто!”?

Facebook ВКонтакте Одноклассники Вираз осуду. Дуже глибокий і мотивований. Воу ВЗУ палехче! До речі, про стареньку Маріванівну, на її різноманітні претензії можна відповідати і так.Годиться як відповідь на будь-яку критику.

Facebook ВКонтакте Одноклассники Пророкую, прорікає, провіщаю, пророкую, обіцяю, гарантую … Кассандра, врешті-решт! Ні, турбуємо одну-єдину душу покійної щохвилини. З яйцями. Найбільша похвала суті чоловічої статі. Виходячи з неї, найбільша істота чоловічої статі – страус. Ннада! Універсальне прохання. Ннада? Відповідно, універсальна пропозиція. Замість всіх цих ваших допотопних дякую і будь ласка.

Facebook ВКонтакте Одноклассники Рівень: бог Бог, здається, ще не дійшов до того рівня, до якого дійшов ти. Принаймні, в мистецтві кривляння на Селфі. Узбагойся! Скільки на світі було формул для такого випадку … “Не плач, дівчисько, пройдуть дощі”.”Холоднокровних, Маня: ви не на роботі”. “Дурниці, справа житейська!” Але всіх, від Карлсона до Бені Кріка, оптом переміг якийсь насморочний лемур. Всім лав енд піс Використовувати переважно в якості наступної стадії після “які ви всі козли”. Ви мене образили, ви за це ще відповісте, таких як ви треба душити в дитинстві, всім лав енд піс.

Facebook ВКонтакте Одноклассники Судячи з того, що день здатні зробити розмиті фото середньостатистичної псінки або старий анекдот, дні у нас на дворі не феєричні. Від слова “зовсім” На початку було слово, і слово було “зовсім”. Від цього слова пішли всі інші слова. Луч проносу Гостронаправлений потік часток енергії прискореного (понад 2 разів на добу) виділення рідких випорожнень. До чого техніка дійшла, що посилати навчилися. Вкидання на вентилятор Якось пов’язано з попереднім пунктом. Розрив шаблону Вже продавщиці петрушки на базарі один одному розповідають: “А Клавка-та заходити туди – і враз у їй розрив шаблону трапилося-а-ся!” Цікаво, де у Клавки-то шаблон цей.

Facebook ВКонтакте Одноклассники Власне, вона ж і ні в чому у всесвіті не може бути розкрита, окрім єдиного об’єкта. Енівей Лінгвісти кажуть, що цей термін походить від імені билинного богатиря, різнився наполегливістю і казковою здатністю не дивитися на обставини. Він в чесному бою переміг свого більш архаїчного побратима, чаклуна Палюбе. Ггг Її сміх … Він такий тонкий, дзвінкий і ніжний, немов дзвіночок. Муахаха А ще дзвіночок іноді робить ось так. Чота ржу Якщо смішно, то чо ото “чота”. Якщо не смішно, то чо іржати. Ололо Будь-яка емоція. Ось як “ку – всі інші слова”. Можете влаштувати експеримент: відповідайте цим словом на будь-який подразник. Смішно? Ололо! Сумнівно? Ололо. Нерозумно? Ололо !!! Ае А це слово, між іншим, у Даля є. “Татарск. ниж. астрах. ведмідь, жартівливі. бортник, ведмедик, Топтигін та ін. “На Каспійському морі промисловці не сміють поминати ведмедя, побоюючись бурі, а називають його ае. А ви думали: про що це співрозмовник?

Facebook ВКонтакте Одноклассники Користувачеві все що не «ггг”, то пичалька. Скінчилися печеньки – пичалька. Загинула купа народу – і це він відкоментує пичалькою своєю … ОМГ Скорочення від американського oh my god. Волання до сакральних сил. Життя біль Тонкий, влучний, дотепний і ґрунтовний аналіз чийогось морально-психічного стану, пов’язаного з негативним досвідом і суб’єктивно негативними відчуттями опонента.

Facebook ВКонтакте Одноклассники Детальний опис чого завгодно. Все як ми любимо Див. Попередній пункт. Епік фейл Спосіб описати будь-яку ситуацію рівно в двох словах. Аж до власної біографії! Браво, кеп

Написать комментарий