Курьёзыznaj.ua17 янв.

Снігова людина налякала ірландку (фото)

В Ірландії жінка зробила загадковий знімок, коли гуляла в лісі графства Антрім з собаками. Про це повідомляють російські ЗМІ. За словами жінки, вихованці щось пронюхали та встали, як укопані. Вона не зрозуміла, що трапилось та не надала цьому значення. Ірландка зробила кілька знімків з прогулянки та пішла додому. Коли жінка переглянула фотографії, вона з'ясувала, що серед дерев стояла незрозуміла істота. На її думку, саме це й налякало собак.

Фото: Mercury press Жінка впевнена, що на них чекала у лісі снігова людина. Також, на шляху додому ірландка сфотографувала дивний, на її думку, хрест, на якому була позначена дата 31.03.76.

Фото: Mercury press Як повідомляють ЗМІ, в цій місцевості мешканці розповідають жахливі історії, починаючи з 1942 року. Тоді, в горах розбився бомбардувальник ВВС США. Семеро людей, що знаходилися на борту, загинули. У тому лісі влада поставила меморіальну дошку з іменами загиблих.

Фото: Mercury press

💬 Последние комментарии
Ассенизатор
Хоть кто-то может привести (одну!) причину, накуя это надо Путину??? Эй Гивняр, а ну блесни "умом", напряги какашку, которая у тебя вместо извилины. Только не тупи как обычно.
Серж
Попользуют зелю скомороха и выкинут, как резиновое изделие! Поделом ему!!!
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...