Берлін прискорює переговори про зону вільної торгівлі від США до Балтії
Мирukrinform.ua12 июня 2015

Берлін прискорює переговори про зону вільної торгівлі від США до Балтії

Німеччина хоче прискорення переговорного процесу щодо укладення Трансатлантичного торговельного й інвестиційного партнерства (Transatlantic Trade and Investment Partnership, TTIP), що викликає гарячі дебати. Роз'яснення позиції федерального уряду викладено на його сайті. "Європейський Союз і федеральний уряд прискорять роботу з усіх тем, пов'язаних з TTIP", - зазначається у прес-релізі. Сторони сподіваються, що за основними пунктами домовленостей між Європою й США вдасться досягти згоди до кінця поточного року. Про це йшлося, у тому числі, й у ході саміту G7, що пройшов днями у Баварії. Трансатлантичне торговельне й інвестиційне партнерство - угода про вільну торгівлю й інвестиційне партнерство між Європейським союзом і США, що створило б спільний споживчий ринок розміром 820 млн осіб. Ідея створення такого простору виношувалася кілька років. У 2013 році Європарламент підтримав проект трансатлантичної зони вільної торгівлі, й почалися предметні переговори. TTIP розглядається як угода, яка охоплюватиме всі сфери, пов'язані з постачаннями товарів або послуг між його учасниками. Очікується, що зона "від Гаваїв до Литви" дасть можливість економікам ЄС і США підвищити доходність на 100 млрд дол. на рік. Втім, у угоди є чимало противників, які кажуть, що у виграші буде переважно Америка, а Європа потрапить у менш вигідне становище, аж до падіння національних ВВП. Ці аргументи гальмують процес узгодження документа.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Уффф
А ха ха ха ха. Смешно даже. А у этих стран армии Трансгендеров и пидорасов?
Война не списала
Украинская власть лишилась самого важного на американских горках - она утратила авторитет. А авторитет является основой политической деятельности.
Война не списала
Украинские реформаторы должны сказать прямо, что кроме американских денег у них больше ничего нет. И то, что в реформах они не разбираются. Просто денег себе заработать хотелось... Если этого не сказать, то не будет прозрачности. А прозрачности требуют кредиторы.
К
Нет линии разграничения а есть линия бездарности и тупой упёртости укродипломатии и политики. Украина ж под знаком тельца.
Гость
Моисей долго водил евреев по пустыне..Результат был. В Украину водят за нос.
е
ну хоть у одних мозгов хватило...
е
Т.е сама выше соврала, как обычно, а теперь сама себя брехлом назвала))) молодца, продолжайте в том же духе, все должны видеть уровень развития продажной пропагандистки...