Європу засипає снігом. В деяких районах життя паралізоване

12.01.2019 08:22 www.bbc.com
Сильний снігопад паралізував багато районів Європи. Сніг заблокував дороги, залізничне сполучення у багатьох місцях тимчасово зупинено, школи закриті.

У Баварії Червоному Хресту довелося допомагати застряглим в снігу водіям вантажівок. Неподалік від Мюнхена загинув дев'ятирічний хлопчик, на якого впало дерево.

Чимало автошляхів закриті для рухуКопирайт изображенияEPAImage captionЧимало автошляхів закриті для рухуВ Австрії закрили деякі автошляхи, аби запобігти жертвам внаслідок сходження лавинКопирайт изображенияGETTY IMAGESImage captionВ Австрії закрили деякі автошляхи, аби запобігти жертвам внаслідок сходження лавинАвстрійським рятувальникам довелося пробиратися через замети, висота яких була вище пояса, аби допомогти застряглому сноубордисту з Польщі, який зійшов з траси і заблукав в районі Шлоссальмбан.

БерхтесгаденКопирайт изображенияEPAImage captionПогодні умови в Баварії у п'ятницю були особливо складнимиБаваріяКопирайт изображенияEPAImage captionЮні баварці допомагають у прибиранні снігу"Настільки сильні снігопади на висоті, що перевищує 800 метрів над рівнем моря, трапляються лише раз на 30 або навіть 100 років", - сказав Олександр Радлерр з метеорологічної служби Австрії.

Австрійські військові на гелікоптерах збивають сніг з верхівок дерев, щоб знизити ризик їх падіння під вагою снігуКопирайт изображенияGETTY IMAGESImage captionАвстрійські військові на гелікоптерах збивають сніг з верхівок дерев, щоб знизити ризик їх падіння під вагою снігуУ Швеції штормова погода встановилася у північних районах країни.

КороваКопирайт изображенияEPAImage captionБагато снігу випало в районі чесько-німецького кордонуНа півдні та сході Баварії внаслідок снігопадів постраждали залізниці. Там же деякі шляхи були перекриті завалами снігу та деревами, що впали.

НімеччинаКопирайт изображенияGETTY IMAGESImage captionУ Баварії доводиться відкопувати потягиШляхи в районі Бертехсгаден, поблизу кордону з Австрією, заблоковані. Німецька армія направила близько 200 військовослужбовців на допомогу застряглим в снігу людям.

У боротьбу з сніговими заносами в Центральній Європі вступила військова технікаКопирайт изображенияAFPImage captionУ боротьбу зі сніговими заносами в Німеччині задіяли військову технікуПогода в Австрії дещо покращилася в п'ятницю, але в деяких районах країни за попередні дні випало до трьох метрів снігу. За останній тиждень загинули семеро людей. Двоє туристів зникли в суботу минулого тижня.

Польський сноубордист опинився під двометровим завалом снігуКопирайт изображенияBERGRETTUNG BAD HOFGASTEINImage captionПольський сноубордист опинився під двометровим завалом снігуВ аеропорту Мюнхена скасовано близько 90 авіарейсів. Деякі рейси також скасовані в аеропорту Франкфурта.

У Швейцарії сніговий обвал досяг готелю "Швегальп" на курорті Сантіс-Швегальп, сніг видавив скляні двері готельного ресторану.

Снігова лавина практично зруйнувала ресторан у швейцарському готеліКопирайт изображенияREUTERSImage captionСнігова лавина практично зруйнувала ресторан у швейцарському готеліУ п'ятницю рятувальники перевіряли місце сходження снігової лавини на випадок, якщо хтось із клієнтів готелю опинився під снігом.

Лавина перекрила вхід до готелюКопирайт изображенияREUTERSImage captionЛавина перекрила вхід до готелюВсі туристи були евакуйовані з готелю. Як розповів один з них, він подумав, що сніг зруйнував дах.

снігКопирайт изображенияAFPImage captionСильні снігопади в Центральній Європі очікують і в суботуАвстріяКопирайт изображенияGETTY IMAGESДеякі села в Баварії, як, наприклад, Герольд, виявилися практично відрізаними від решти світу.

Баварське містечко Берхтесгаден засипало снігомКопирайт изображенияEPAImage captionБаварське містечко Берхтесгаден засипало снігомКомментарии

Добавить комментарий