Євросоюз проаналізує відмову Чехії, Угорщини й Польщі приймати біженців
Мирradiosvoboda.org13 июня 2017

Євросоюз проаналізує відмову Чехії, Угорщини й Польщі приймати біженців

Євросоюз розпочав юридичну процедуру, у рамках якої проаналізує відмову Чехії, Угорщини й Польщі приймати біженців і може застосувати проти цих країн санкції. «На жаль, попри наші повторні заклики, Чехія, Угорщина і Польща не вживають необхідних заходів», – сказав у вівторок єврокомісар із питань міграції Дімітріс Аврамопулос. У 2015 році Євросоюз погодився розселити 160 тисяч біженців, які прибували переважно в Італію й Грецію, по різних країнах-членах. Польща й Угорщина досі не прийняла жодного. Чехія минулого року прийняла 12 біженців, але після цього керівництво країни зазначило, що більше не братиме участі в плані. У країні мотивують таке рішення міркуваннями безпеки. Процедура, яку запустив ЄС, імовірно, триватиме кілька місяців і може призвести до застосування щодо згаданих трьох країн монетарних санкцій. Угорщина і Словаччина наразі позиваються до Європейського суду – найвищого суду ЄС, де оскаржують план ЄС із розселення біженців. Напередодні Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Ґрандізакликав уряди різних країн збільшити кількість місць для біженців.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !