Ґабріель звернувся з відкритим листом до турків у Німеччині
Мирdw.com22 июля 2017

Ґабріель звернувся з відкритим листом до турків у Німеччині

Глава МЗС ФРН пояснив зміну курсу Берліна щодо Анкари у відкритому листі до людей із турецьким корінням, які живуть у Німеччині. У турецькій громаді схвально оцінили лист міністра. Глава МЗС ФРН Зіґмар Ґабріель звернувся з відкритим листом до німецьких турків На тлі погіршення відносин Німеччини та Туреччини міністр закордонних справ ФРН Зіґмар Ґабріель (Sigmar Gabriel) звернувся з відкритим листом до людей із турецьким корінням, які живуть у Німеччині. Лист від імені німецького уряду до "всіх турецьких співгромадян" був оприлюднений у суботу, 22 липня, на сайті міністерства та в газеті Bild. Його написано двома мовами: німецькою та турецькою.

"Байдуже, якими складними не були б політичні відносини між Німеччиною та Туреччиною, нам зрозуміло: ви, люди з турецьким корінням у Німеччині, є частиною Німеччини незалежно від того, є у вас німецький паспорт чи ні", - заявив міністр. Дружба між німцями та турками - велика цінність, підкреслив Ґабріель. Водночас німецький уряд не може бездіяльно споглядати, як "безневинних громадян Німеччини" саджають за ґрати в Туреччині, зазначається в листі. Тому Берлін змінив свій курс щодо Анкари, пояснив глава МЗС. Він наголосив: "Ніщо з цього не спрямоване проти людей у Туреччині та наших співгромадян із турецьким корінням у Німеччині". Реакція турецької громади У турецькій громаді схвально оцінили "примирливі слова міністра закордонних справ". У теперішній ситуації слід "показувати готовність до діалогу", констатував голова федерального об'єднання близько 260 турецьких організацій Німеччини Ґекай Софуоґлу (Gökay Sofuoglu) в коментарі газеті Welt am Sonntag. "Ми б хотіли стати ближчими під час цієї кризи. Міністр закордонних справ поклав цьому початок", - зазначив він. Раніше в Туреччині заарештували німецького правозахисника та ще п'ятьох активістів. МЗС Німеччини викликало для пояснень турецького посла в Берліні. Дипломату заявили, що така ситуація неприйнятна для уряду ФРН. Невдовзі після цього Берлін оголосив про переорієнтацію свого курсу щодо Анкари.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Опа...по братски белорусы помогали, но майданутые готовы продать белорусов за печеньки...чисто по свидомому
Луна-2
поживем -увидим...Но как же ты засрал своею ненавистью к России... то, что, завтра придет Байден, уже ничегошеньки не изменит ...Ну даст он свои очередные санкции.. Ну сделает Россию главным злом . -ну и что ..РОССИЯ выдержит все,а Украина - попомни мои слова - загнется и без санкций, малыш!
Кот Матроскин
До переписи многие не доживут. Печалька...
е
убогий, тебе какой от этого толк?))) такие как ты как побирались так и продолжат попрошайничать.. работать то неприучены...
срашке пизда прийдет
Хуйловский поток обречен! Завтра Байден займет пост Президента Америки, и срашка получит свои АДские санкции! Так что северному потоку труба! Плешивая мразь из бункера уже не вылезет.
лУНА-2
США Все вводят вводят санкции...Европа все терпит ..терпит ...А Россия северный поток -2 все равно достраивает И плевать ей на санКции вводимые США...
Луна-2
а чего же наш Вовочка Зе.не принял участия в Крещении ? Что душонка в грязи или черти в рай не пускают...