Головнокомандувач Армії США назвав терміни знищення “Ісламської держави”
Мирnewsmarket.com.ua12 июня 2015

Головнокомандувач Армії США назвав терміни знищення “Ісламської держави”

Начальник штабу Армії США генерал Реймонд Одієрно дав учора, 11 червня, розгорнуте інтерв'ю американськомутелеканалу CBS, в якому розповів, що потрібно для того, аби знищити терористів "Ісламської держави", і скільки часу на це може піти. "Для того щоб вирішити проблему "Ісламської держави", потрібно, щоб арабські держави також почали вирішувати її, - сказав Одієрно. - Сполучені Штати не можуть вирішити цю проблему самотужки. Нам потрібна підтримка арабів. Вони повинні нарешті зрозуміти, що у нас тут екстремізм, і допомогти нам". Одієрно додав, що американські війська повинні відчувати підтримку від уряду Іраку. "Солдати повинні вірити, що іракський уряд буде на їхньому боці і що його представники розуміють, за що вони воюють. Нам потрібно, щоб уряд вже зараз почало проводити якісь реформи. Ми з самого початку знали, що все це займе багато часу" , - заявив він, додавши, що президентОбама спочатку припустив термін в 5 років, щоб перемогти терористів з ІД. "Це проблема, можливо, трьох-п'яти, а можливо, і семи-десяти років, і вона не буде вирішена протягом однієї ночі, - сказав Одієрно. - Але ми можемо допомогти в цьому, і ми готові допомогти". Одієрно також прокоментував недавню перекидання 450 солдатів в якості додаткового контингенту американських військ в Іраку, після якої їх загальна кількість дійшло до 3550. "Ні, ми не вигадуємо якусь нову стратегію. Ми просто хочемо збільшити кількість солдатів, здатних допомогти навчити іракських бійців. Чи можу я ввести 150 тисяч солдатів піхоти і перемогти ІД? Так, можу. Але що потім? Що потім? - повторив Одієрно. - Ми повернемося до того, з чого починали. Нам потрібно глобально вирішити політичну проблему Іраку", - завершив свою промову начальник штабу Армії США.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Извини н о ты писала ник "елена" - с маленькой буквы - теперь буду писсать с большой - правила орфографии я знаю...и вопрос - с каких пор мы стали такими грамотными?
Елена
Елена с большой буквы, Луночка надо писать,не культурно так,не тактично.,нет уважения к собеседнику,а это плохо.
Луна-2
Нет они разные - елена и Роджер ...
Елена
Говорит и показывает МОДРАТОР, В начале было Сло́во,а появился Роджер,ибо он есть Зло,Зло вредное,Зло ехидной юе, завистливое и жадное, жадина говядина соленый огурец,никто его не кушает, никто его не ест.
Луна-2
Можно вопрос -а с чего вы взяли это ?На сайте я достаточно давно - сперва появилась ЕЛЕНА А УЖ ПОТОМ рОДЖЕР Роджера( а так получилось я знаю, немноого лично) .-ЗНАЮ ПОЧЕМУ ОН ВЗЯЛ ПСЕВДОНИМ..Он- человек многое повидавший, видевший мир страны Европы.-Елена - здесь сложней- она не образована - образование у нее школа .... и она появилась повторюсь, раньше Роджера ..Вы, как хотите, но это обвинение - можно проверить у модератора...если конечно, он скажет .
Елена
Низкий поклон врачам и всем медработникам,они молодцы.
ость
Брехня, врач в полУклинике, на приеме получает аж 6 тысяч, без налогов 4.5.