Іран серйозно налаштований на розвиток торгівельних зв’язків з Росією
Мирwlpress.net14 июня 2015

Іран серйозно налаштований на розвиток торгівельних зв’язків з Росією

Міністр нафти Ірану Біджан Зангане заявив, що Іран серйозно планує налагодити “довгострокові” економічні відносини з Росією, яка, подібно до Ісламської Республіки, потерпає від санкцій Заходу.

У коментарі, опублікованому в суботу в тижневику “Seda”, він сказав: “На найвищому рівні влади Ірану є політична воля для розвитку економічних відносин з Росією. Я також гадаю, що варто розвивати економічні зв’язки з Росією, Китаєм, Індією і країнами з перехідною економікою”.

Він також зауважив: “Спільно з росіянами ми можемо реалізувати залізничні проекти і частково співпрацювати у сфері електростанцій. Ми можемо купувати в росіян нафтове обладнання і основні товари. Крім того, вони мають непогані технології у гірничому секторі”.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Специально столовую написала, специально,их любви твоей к тому прошлому, учись дурень намеки толстые понимать.
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!
Елена
За то тебя ебут и в сраку и в рот,и ты этому рад,хе.
Елена
Ну и тогда зачем ты сравниваешь?70 копеек был газ,ну и что? раньше баба дивкою була,була и сплыла,а я маладая и красивая Леночка,вот так,и не в труселях до колен,не свисти, свисток.