ЖЕРТВАМ ЗҐВАЛТУВАНЬ ТА ІНЦЕСТІВ ЗАБОРОНЕНІ АБОРТИ: ГУБЕРНАТОР АЛАБАМИ ПІДПИСАВ НАЙСУВОРІШИЙ В ІСТОРІЇ ЗАКОН

16.05.2019 21:35 prm.ua
Губернатор штату Алабама Кей Айві підписала закон про практично повну заборону абортів. Про це вона повідомила в своєму твіттері. Закон вступить в силу через шість місяців.

За її словами, прийнятий законопроект "служить потужним підтвердженням, що всі жителі Алабами глибоко вірять у цінність життя, і що кожне життя - це подарунок бога".

15 травня законопроект ухвалив Сенат штату. Його мала підписати губернатор штату, яка раніше не висловлювала позицію щодо цієї ініціативи, однак висловлювалася проти абортів.

Прийнятий в Алабамі закон - найсуворіший в історії США. По ньому в штаті забороняються всі аборти крім тих, коли вагітність загрожує здоров'ю жінки. Під заборону абортів, зокрема, потраплять жертви зґвалтувань і інцестів. За порушення закону лікарям загрожує до 99 років ув'язнення.

7 травня губернатор штату Джорджія, республіканець Брайан Кемп 7 травня підписав закон, що забороняє аборти після шести тижнів вагітності. Проти закону виступили відомі політики-демократи і голлівудські зірки.

Комментарии

ua Гость, 17.05.2019 06:07

больше дегенератов- всяких и разных...

ua Вуйко, 16.05.2019 21:52

Правильно, дегенерацию нужно культивировать. В Хохлопузии это целая наука.

Добавить комментарий