Жителі Південної Африки зіткнулися з голодом через сильну посуху
Мирwww.unn.com.ua21 ноября 2019

Жителі Південної Африки зіткнулися з голодом через сильну посуху

У місті Восбург, у провінції Північний Кейп Південної Африки, спостерігається сильна посуха. Місцевим фермерам все складніше прогодувати свої сім'ї і своїх тварин. Про це повідомляє УНН з посиланням на АР. "Жителі називають цю постраждалу від посухи громаду "забутим містом". Пласкі запелені дороги Восбурга оточені зів'ялими полями. Джерела, якими користувалися місцеві жителі - кілька тисяч осіб, - висохли. Знаки попереджають водіїв про бродячу худобу і овець, але їх не видно. Багаторічна посуха торкнулася більшої частини південної частини Африки", - йдеться в повідомленні. Так, за оцінками Організації Об'єднаних Націй, понад 11 мільйонів осіб наразі стикаються з кризовим рівнем відсутності продовольчої безпеки у таких місцях, як Зімбабве і Мозамбік, де два циклони вже знищили посіви на початку цього року. Як повідомляє видання, одним з найбільш постраждалих районів є провінція Північний Кейп в Південній Африці, де багато фермерів борються за збереження своїх сімей і тварин, у той час як їхні доходи падають, а борги зростають. Відзначається, що фермери змушені відправляти свою худобу на забій, оскільки її нічим годувати, а кілька фермерів через стрес навіть наклали на себе руки. За даними фермерської організації Agri-SA, протягом наступних трьох місяців провінції Північний Кейп потрібно понад 28 мільйонів доларів США на допомогу в боротьбі з посухою. Поки що уряд Південної Африки обіцяв виділити 2 мільйони доларів. Всесвітня продовольча програма повідомляє, що в південній частині Африки випала нормальна кількість опадів лише в одному з п'яти вегетаційних періодів, і дрібні фермери переносять це найважче. Однак годувати нічим не тільки тварин, нестачу їжі зараз відчувають люди, і особливо діти.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.
Весёлый Роджер
Та нихай себе выходють! У щиродупной хунты ВСЕ_РАГУЛЬНАЯ пидтримка е! Ось так, поддонок Шмуля? Как выйдуть против хунты, так и зайдуть, кого сожгут як у Одессе, а кого из кулемётов нацики положат. И все демократичные западные СМИ это не заметят! Вот на этом и держится пропиндосная хунта. Сало не уроните, крепше него держите! Тому шо : «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
Луна -2
Ага - особенно, после того,как она скомандовала местным тузамцам не покупать вакцину у России.Зачем - пусть хохлы помирают от ихней непроверенной вакцины.....
Елена
США это мощнейшая держава в мире,с ней надо дружить,а не ссориться.
777
Не будьте так взыскательны к Шмыгалю. Поскольку до того,как Зеленский по непонятной причине вдруг вознес его на должность премьера,весь его опыт управленца был всего лишь семейный бизнес во Львове - пекарня и прокат велосипедов. Безуспешные попытки прорваться самовыдвиженцем в местные советы не в счет. Представьте себя на его месте. Представили? Ну то-то.