Кількість загиблих внаслідок землетрусу в Гімалаях перевищила 2,4 тисячі осіб
Мирdw.de26 апреля 2015

Кількість загиблих внаслідок землетрусу в Гімалаях перевищила 2,4 тисячі осіб

Кількість загиблих після потужного землетрусу в Гімалаях перевищила 2,4 тисячі осіб. Перша міжнародна допомога вже прибуває до Непалу.

Наслідки землетрусу в Непалі Кількість загиблих після землетрусу в Гімалаях перевищила 2400 осіб. Тільки в Непалі загинули щонайменше 2352 людини. Про це повідомляє інформагентство dpa з посиланням на офіційні дані у неділю, 26 квітня. В Індії кількість жертв сягнула 50 осіб, Китай повідомляє про шістьох загиблих, у Бангладеш загинула одна жінка. Тисячам поранених надається медична допомога, заявив представник міністерства внутрішніх справ Непалу Лакшмі Дхакал. Міністерство фінансів Непалу повідомило, що сім'я кожного загиблого отримає грошову компенсацію, що у перерахунку дорівнює 360 євро. Землетрус магнітудою 7,8 балів у суботу, 25 квітня, був найбільш потужним та руйнівним в Непалі за понад 80 років. У неділю регіон постраждав від сильних повторних поштовхів, американські фахівці оцінюють магнітуду коливань у 6,7 балів. Вони призвели до сходження низки нових лавин у Гімалаях. Допомога вже надходить. Тим часом до Непалу прибуває перша міжнародна допомога. США вирішили відправити до Непалу команду рятувальників та виділили один мільйон доларів для забезпечення нагальних потреб. Норвегія також пообіцяла надати Непалу близько 3,5 мільйона євро гуманітарної допомоги. Індія надіслала 200 рятувальників і 43 тонни гуманітарного вантажу. Як повідомляє інформагентство dpa, перші німецькі рятувальники вже на шляху до постраждалого регіону, у неділю до Непалу було відряджено команду з 52 фахівців. Про готовність відправити у Непал 200 рятувальників та медиків заявили також в МНС Росії, повідомляє "Інтерфакс". Про надання допомоги оголосили і в низці інших країн світу.

Нагадаємо, що у неділю, 26 квітня, у МЗС України повідомили, що встановили контакт із 28 громадянами України в Непалі, що постраждав від землетрусу. Місцезнаходження ще 17 осіб поки що невідоме.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Хорошо что ты не знаешь такого слова как делёжка,ты как говорится ближнего человека скорее удавишь ,чем ему кусочком хлеба поделится,скорее как крыса в угле,куточке всё через силу сам дожрешь,чем поделится,ибо ты мразь конченная.
Елена
Спасибо Луночка☺️☺️☺️
Луна-2
Краса ты наша. в этот раз ты права .С праздником тебя ! Здоровья тебе, счастья . и любви
ЛУНА-2
Спасибо за поздравление, Роджер! Ине приятно что не забываешь ты меня.
хрин
шкода нигерив
Весёлый Роджер
Ось цэ так: "Если от бильшого взять немножко, то цэ не воровство, а делёжка!" Любимая поговорка щирых прапоров. Иными словами, если с3.14здошить ящики тушенки со склада и ими дать взятку, то цэ вже не взятка, а малый подарунок! «Елена -05 июня 2020 - Не давали взяток,не обмануй, связи нужно было иметь,к тц всё деньгами меряешь,там и за три ящика тушёнки можно было,такие…»
Елена
Вечная память ёжикам, всё им капец пришёл,всех сожрали.