Лідери США, Мексики і Канади домовилися зміцнювати економічні зв'язки
Мирunian.ua30 июня 2016

Лідери США, Мексики і Канади домовилися зміцнювати економічні зв'язки

Лідери США, Мексики і Канади на саміті в Оттаві домовилися зміцнювати економічні зв'язки на тлі рішення Великої Британії вийти із складу Євросоюзу і розчаруванням еліт у ряді країн світу в ідеї глобалізації.

"Ізоляціонізм не може принести суспільству процвітання", - сказав президент Мексики Енріке Пенья Ньєто.

Три найбільших країни північноамериканського континенту домовилися розвивати альтернативну енергетику, будувати вітряні та сонячні електростанції, а також налагодити постачання енергією через сухопутні кордони.

Після переговорів у середу канадський прем'єр Джастін Трюдо пообіцяв мексиканському президентові спростити візовий режим для мексиканців, а Ньєто у відповідь пообіцяв зняти обмеження на експорт яловичини.

Крім того, президент США Барак Обама, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо і президент Мексики Енріке Пенья Ньєто пообіцяли до 2025 року виробляти 50% електроенергії з поновлюваних джерел енергії.

При цьому в Канаді і США плани лідерів цих держав щодо зменшення викидів парникових газів ще належить розглянути головам провінцій і американському Верховному суду відповідно.

Крім того, найімовірніший кандидат на висунення в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп обіцяє переглянути Північноамериканську угоду про вільну торгівлю (NAFTA) у разі свого обрання президентом.

Тим не менш, Трюдо, Ньєта і Обама впевнені, що у трьох держав вийде зміцнити зв'язки і працювати над подальшою торговою інтеграцією.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Чья бы корова мычала ! Ленка сосалка , ты сама на окружной всякой заразы нацепляешь. Ещё маладая, а уже беззубая
Елена
Как говорил Альберт Эйнштейн всё Хохлов относительно,ну сколько например в Украине умирает , погибает людей за определенный период времени,ну месяц к примеру,ну пусть 100 тыс.человек ну условно, сколько условно от них умирает от короновируса,ну пусть тысяча, полторы условно и так по всему миру,ну относительно,где нет относительно войны и эпидемий других заболеваний,но всё равно, беречься надо, обязательно, если не за себя не думают люди,пусть о других подумают,быть надо людьми,а не роджерами, прости господи этого презерватива .и ему подобных.
Игбун Хохлов
Для территории, зараженной вирусом украинства, ковид-19 - всего лишь мелкая неприятность.
Елена
Граждане соблюдайте правила карантина ,берегите себя и своих близких.Роджер тебя это касается в первую очередь, потому что беспорядочные половые связи с моряками из шестого американского флота могут усугубить распространение короновирусной инфекции.ха.
Гость
... петру - жопе , слова не давали..
Гость
И как -то все радостно ))).
Гость
..... и тут петрушка все пометил.....