На півночі Норвегії збудують музей-центр споглядання за китами
Мирhmarochos.kiev.ua08 ноября 2019

На півночі Норвегії збудують музей-центр споглядання за китами

Споруда зіллється з прадавнім ландшафтом узбережжя Північного Льодовитого океану. За кілька років на північному узбережжі Норвегії, за полярним колом, з’явиться незвична туристична атракція – музей і центр споглядання за китами у вигляді кита, повідомляє Dezeen. Данська архітектурна студія Dorte Mandrup виграла з проєктом «Кит» міжнародний конкурс, в якому також брали участь відомі бюро, такі як BIG і Snøhetta.

Місцем розташування обрали узбережжя Північного Льодовитого океану біля міста Анденес. Це одне з найкращих місць для споглядання за китами. Норвегія – одна з небагатьох країн світу поряд із Данією та Японією, де дозволено китобійний промисел. У Канаді, США та Росії полювання на китів дозволено аборигенним народам, таким як ескімоси та чукчі. Завдяки будівництву центру сподіваються привернути увагу до збереження популяції цих морських ссавців.

Споруду спроєктовано таким чином, аби вона злилася з дивовижним прадавнім ландшафтом. Дах укриють кам’яними плитами, між якими проростатиме мох. Звідси відкриватиметься панорамний краєвид і буде можливість побачити китів.

За китами також можна буде спостерігати зсередини завдяки панорамним скляним вікнам. Більшу частину приміщення відведуть під музей, в якому демонструватимуть пов’язані з китами об’єкти. Також тут розташують кав’ярню та крамницю.

Оприлюднені засновницею студії Дорте Мандруп візуалізації поки дають лише приблизне уявлення про інтер’єр, але вочевидь, буде використано дерево, бетон та елементи природного ландшафту.

Музей «Кит» планують відкрити у 2022 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ха-ха
зачем вообще сюда ездить?! чтоб еще какой-нибудь налог выжали?!
Луна-2
Посмотрела на фото- дебильное лицо, не оттягощенное никаким проблесками мысли рассуждает о компенсации в миллиарды долларов - И эти идиоты правят в Раде...когда их место на койке, в психдиспансере.
Луна-2
Еще не вечер ,говоришь? Ну -ну .."Но впереди -чернеет рочь ..и откровений никаких не будет..Украинцы идите прочь . Власть обещания свои забудет."
Елена
Ещё не вечер,откровения впереди,а может и нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
гость
Улыбнуло то что втихаря от Авакова и прокурорши....Судя по фоткам бородатые ребята только что ни кричат от смеха.Спокойные такие....Цирк аля квартал.Скукота и блевотина...
гость
Не .не похоже-тут наркота подводит.Да и суд все таки нужен.Судебное решение о отсутствии состава преступления это индульгенция.А то что их отпустят это понятно.
Елена
Вечер откровений! Маладая Ленка сосалка с окружной таки беззубая помойная яма ! Ха!