Нечувана трагедія у Пакистані
Мирmeest-online.com25 июня 2017

Нечувана трагедія у Пакистані

Загинуло щонайменше 148 осіб. Ще понад 100 постраждали і доставлені у лікарні. І це був не терористичний акт, а дорожньо-транспортна пригода, яка за фатальним збігом обставин призвела до моторошних наслідків. Про неї у неділю, 25 червня, повідомляють провідні інформаційні агенції світу. У пакистанській провінції Пенджаб на швидкісній трасі поблизу міста Бахавалпур перекинувся бензовоз із наповненою цистерною. Найімовірніше, в автомобіля тріснуло колесо на повороті. Пальне розлилося і місцеві мешканці кинулися його збирати. Як твердять ЗМІ, люди навіть телефонували у сусідні села рідним та знайомим, закликаючи скористатися нагодою. Дорожня поліція намагалася відтіснити натовп від бензовоза. Але це ніяк не вдавалося. Врешті пальне спалахнуло. Найімовірніше через те, що кілька осіб поблизу палили. Полум’я охопило десятки транспортних засобів, включаючи 75 мотоциклів і чотири автомобілі. Є побоювання, що число жертв може зрости. Повідомляється також, що поміж загиблих багато жінок і дітей.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    25 июня 2017
    Пенджаб - это Индия.
    Ответить
💬 Последние комментарии
САБ
російскомовне стадо починає гуртуватись у війні з "озабочінимі". Роблю ставку -- програють
САБ
как будто убивать коммунистов это плохо
999
Поэтому Садовому закупить у Белоруссии автобусы МАЗ совесть не позволяет?
999
Так отож
Юрий
Позорники, киевляне! Майданить только за печенюшки? Тогда Киеву тарифы повысить в два раза больше чем остальной Украине.
Весёлый Роджер
Точно, ... там на нечуваных тропинках стада нечуханых страшил, избушка там на курьих ножках стоит без окон, без перил! Там Шмуля на гилях висит, по кругу вже мудак не ходит, а пид соби, все о панах он сказ наводит, всё об Амэрыке грустит и тихо, тихо так 3.14здит....!
999
Мировое сионистское правительство определило для Украины квоту населения - не более 15 миллионов человек. Над этим успешно работает и.о. главы МОЗ с дипломом санитарки Д-р Смерть Уляна Супрун без украинского гражданства под покровительством Порошенко и 15 бактериологических лабораторий Пентагона США на территории Украины.