Підсумки саміту "Великої двадцятки": 200 осіб затримано, постраждали майже 500 правоохоронців
Мир24tv.ua10 июля 2017

Підсумки саміту "Великої двадцятки": 200 осіб затримано, постраждали майже 500 правоохоронців

Майже 500 поранених правоохоронців, 200 затриманих та стільки ж під вартою – німецька поліція підбила підсумки акцій проти саміту G20.

Такі дані навів керівник операції із забезпечення порядку у Гамбурзі. Серед затриманих, в основному, німці. Під вартою опинились також французи, італійці, турки і росіяни. Під час додаткових перевірок на кордонах країни затримали понад шість сотень розшукуваних злочинців. Кількість постраждалих демонстрантів та перехожих поліція повідомити не може, оскільки багато хто з них не зверталися до рятувальників або лікарів. 6 липня на акції проти саміту "Великої двадцятки" у Гамбурзі почались сутички демонстрантів з місцевою поліцією. Мітингарі були озброєні коктейлями Молотова, кидали в копів пляшками та камінням. Розігнати людей правоохоронці намагались за допомогою водометів, перцевого спрею і сльозогінного газу. Тепер, аби відновити місто після сутичок, на вулиці Гамбурга цілими сім'ями вийшли містяни. Активісти стирають зі стін графіті з написами "Дні хаосу в Гамбурзі", вивозять сміття, відчищають бруківку та підмітають тротуари.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
тт
ничего не ждем хорошего...
макс
Глупости. Гитлер обеспечил достатком и уверенностью в будущем простых рабочих - после Веймарской республики. И за это народ Германии не стал возмущатся расправой над оппозицией (коммунистами и всеми остальными), евреями и прочими меньшинствами. А ДемПартия США сама устроила приход нового раунда глобального кризиса. Мало финансового, добавили ковида. Лучшей жизни никому в США не светит, и поэтому ДемПартию не простят, как Гитлера, а наоборот, определят в главные виновники просиходящего и сделают козлом отпущения.
от пропагандона
Что хочешь крови? Сами же в ней умоетесь ..идиот
дебилы блядь
Ну и как успехи с расследованием? Виновных уже расстреляли?
о чем речь
Ну Полякова, беспорно красивая, а вот шнобельсон ныкитьюк, каким боком к красоте? А что еще за каменская, я вообще не знаю!
Крылов
За что кукушка хвалит...
нужно больше
Ну что вам, пропагандонам, сказать? Мало убивали, мало!