Після Лондонського марафону помер 29-річний бігун
Мирsvidok.online24 апреля 2018

Після Лондонського марафону помер 29-річний бігун

Бігун Метт Кемпбелл помер після Лондонського марафону. Про це організатори забігу повідомили агентству Associated Press. На 37-му кілометрі дистанції 29-річний Кемпбелл знепритомнів. Потерпілому було надано першу медичну допомогу, однак пізніше він помер у госпіталі. Лікарі поки не можуть пояснити причину смерті бігуна. Кемпбелл працював кухарем і брав участь в ТВ-програмах в минулому році. Він з’являвся в ефірі шоу «МастерШеф» на «Бі-бі-сі». Лондонський марафон пройшов при найвищій температурі в історії змагань. На позначці в 42,2 кілометра температура повітря досягла 23,2 градуса. Лондонський марафон проводиться щовесни починаючи з 1981 року. Він входить до числа шести найпрестижніших у світі забігів поряд зі змаганнями в Бостоні, Нью-Йорку, Чикаго, Берліні і Токіо. Щорічно на дистанцію виходять близько 40 тисяч осіб.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Неужели?
    24 апреля 2018
    Новичокс?
    Ответить
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.