Прем’єр-міністр Молдови подав у відставку
Мирvidido.ua12 июня 2015

Прем’єр-міністр Молдови подав у відставку

Прем'єр-міністр Молдови Кирило Габурічподав у відставку. Про це із посланням на заяву очільника уряду пише молдавське видання NewsMaker. - Мою освіту використовували у політичних іграх. Я цього не хочу, - заявив Габуріч і додав, що прийшов на посаду прем'єра як менеджер: "Я все прораховував як математик, а не як політик", передає ТСН. За його словами, незабаром у Молдові політичний клас прийде до нульової точки: партіям доведеться знову шукати більшість для призначення уряду. - Я розумію, що може вибухнути політична криза, - зазначив Габуріч і наголосив, що країна потребує змін. Зауважимо, Кирило Габуріч обійняв посаду прем'єр-міністра у лютому 2015 року, а до цього займався бізнесом. Він є власником декількох компаній, які зокрема спеціалізуються на сільському господарстві, торгівлі і ремонті автомобілів. Нагадаємо, у неділю, 14 червня у Молдові заплановані загальні місцеві вибори, які можуть призвести до зміни політичного режиму у країні. Зокрема, соціалісти, які підтримують інтеграцію до Митного союзу, можуть відвернути Молдову від Європи і відкрити дорогу до влади проросійським політикам.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Га-га-га
Конечно пойдут! Американцы умеют оценивать риски и принимать эффективные решения.
Весёлый Роджер
Исходя из твоей Шмуля, ТУПОЙ логики, щирого предателя мстителя, которого Перестройка Горбача выперла со склада з тушёнкой та сгущёнкой, то получается, шо те поддонки предатели с Украины, шо пошли полицаями к немцам – маяли на то моральное право? Тому що, у них тоже, мабуть були, большие претензии к Советской власти, ну там коллективизация проведена не так, а у тебя Шмуля, прихватизация – не так! У тех - коня, корову отобрали, а у тебя - кальсон пона3.14здить бохато не дали. Ну правильно же тварь? И ты сделал эти выводы и спокойно стал поддонком предателем и холуём у нациков чи щирых нацистов, ну почти як полицаем у немецких фашистов! Я прав! Логика у меня 100%-я! Против неё трудно что-либо возразить! Сало не уронил дэбил?
Оззи
О, Лоху дурь подвезли, поперло.
е
..мову..
е
пока что жопу лижешь и целуешь ты... цельному американскому флоту...и на хрене катаешься всего 6-го флота..но американскую могу выучить не в состоянии, т.к. примитивная бестолочь по натуре...
Елена
Луночка, возраст дуракам и сволочам не помеха,там возрастом лучше не становится.
Елена
Заправку помнишь?то настоящая,рядом находящаяся,со смертей я никогда не смеялась,то не я,так шо не надо,ьы хотел этого,ты это получил,не получится и рыбку съесть и на хрене прокатиться, поцелуй иди Мишу в жопу., пока не поздно.