Президент Молдови припустив можливість відставки уряду
Мирwww.eurointegration.com.ua07 ноября 2019

Президент Молдови припустив можливість відставки уряду

Президент Молдови Ігор Додон не виключає відставки уряду через конфлікт між партіями влади. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Newsmaker. Додон ввечері 6 листопада зустрівся з прем'єр-міністром Майєю Санду і спікером парламенту Зінаїдою Гречаний. Додон сказав, що розмова з Санду була спокійною - "говорили, як відповідальні, зрілі політики".

Коментуючи рішення уряду взяти на себе відповідальність за зміну закону "Про прокуратуру", Ігор Додон сказав, що вважає його неприйнятним. Також він зазначив, що перед таким кроком Санду могла б обговорити свої дії з партнерами по коаліції. Додон вважає, що найкращим виходом із ситуації стала б відмова уряду від цього рішення. Президент також вважає, що уряд має відкликати міністра юстиції Олесю Стамате. У такому випадку, за його словами, у ACUM може бути можливість вибрати нову кандидатуру на пост міністра, а конкурс на посаду генпрокурора можна організувати заново. В іншому випадку, за словами Додона, є ймовірність, що уряд можуть відправити у відставку. Партія соціалістів, за його словами, прийме рішення про це в найближчі дні на республіканській раді. Додон також повідомив, що на 7 листопада у нього запланована зустріч з послами, акредитованими в Молдові, де теж буде обговорюватися ситуація, що склалася. Нагадаємо, 6 листопада уряд взяв на себе відповідальність перед парламентом за поправки в закон "Про прокуратуру". Це означає, що, якщо парламент у триденний термін не ініціює винесення вотуму недовіри уряду, то поправки автоматично набудуть чинності. Згідно з поправками, прем'єр-міністр обере кандидатів на пост генпрокурора і потім представить їх Вищій раді прокурорів. До цього міністр юстиції Стамате анулювала результати конкурсу на посаду генпрокурора. Вона розповіла, що один з членів комісії занижував оцінки кандидатам, які отримали досить високий бал у інших членів комісії. Партія соціалістів у свою чергу зажадала від Стамате добровільно піти у відставку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ваше имя
В Одессе к примеру живут самые причудливые христианские фанатики,от евреев они взяли упорство в том что они единственные праведные.Только тотафоты не носят.
Елена
Шось там опечаток багато,а фули,с меня спрос не большой,покрутят пальцем у виска и пойдут дальше.
Елена
А зачем мне дурочкой прикидываться,я и есть ,в чистом виде дурочка,а ты лумал я уиная?а вот и нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
СЛУШАЙТЕ ВСЕ
Люди!!! Слушайте песни в исполнении ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА и вы станете добрее! В вас возродятся лучшие человеческие качества! Ваша душа очистится от скверны! Виртуозное исполнение на баяне и чарующий великолепный голос ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА творят чудеса!
СЛУШАЙТЕ ВСЕ
Люди!!! Слушайте песни в исполнении ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА и вы станете добрее! В вас возродятся лучшие человеческие качества! Ваша душа очистится от скверны! Виртуозное исполнение на баяне и чарующий великолепный голос ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА творят чудеса!
СЛУШАЙТЕ ВСЕ
Люди!!! Слушайте песни в исполнении ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА и вы станете добрее! В вас возродятся лучшие человеческие качества! Ваша душа очистится от скверны! Виртуозное исполнение на баяне и чарующий великолепный голос ВЯЧЕСЛАВА АБРОСИМОВА творит чудеса!
ВЫ ЖИРАФ СУДАРЬ
Прочитай ещё раз, может быть тогда до тебя дойдёт смысл написанного! Не дошло? Ну, тогда ещё разочек! КАК ??? Поздравляю вас, сударь! Вы - жираф!
Авторские статьи