Протести таксистів у Франції проти Uber переросли у жорстокі сутички
Мирdw.com26 июня 2015

Протести таксистів у Франції проти Uber переросли у жорстокі сутички

Протест французьких таксистів проти мобільного додатку Uber, який складає конкуренцію традиційному таксі, призвів до насильства та нападу на американську співачку, учасницю гурту Hole Кортні Лав.

Протести таксистів у Франції

У значній частині Франції великі затори через масові протести таксистів у четвер, 25 червня. Як повідомляє інформагенція dpa, таксисти протестують проти мобільного додатку Uber, який дозволяє знайти приватних водіїв онлайн та домовитися про ціну поїздки. З близько 2800 таксистів, що беруть участь у протестах, поліція затримала, щонайменше, 11. Протести із блокуванням головних шосе, аеропортів та вокзалів переросли у протистояння зі звичайними водіями, пише інформагенція AFP. Напади на людей Один з приватних водіїв, який заявив, що не працює з Uber, поскаржився, що його витягли з його фургона, коли він доїхав до однієї з блокад таксистів. Тим часом, відома американська співачка Кортні Лав повідомила в своєму Twitter про напад на її автомобіль, коли вона намагалася дістатися аеропорту. "Вони напали на нашу машину і тримають водія в заручниках. Вони громлять машини металевими прутами. Це Франція? Мені було би безпечніше в Багдаді", - написала співачка. Згодом вона повідомила про спробу втекти від таксистів на мотоциклах і адресувала грубий твіт президентові Франсуа Олланду із запитанням, де поліція. Правоохоронці, у свою чергу, застосували сльозогінний газ, щоби припинити протест на західній ділянці шосе навколо столиці країни та прибрали з дороги палаючі шини. Згодом таксисти знову вдалися до спроб відновити там акцію протесту, повідомляє AFP.

Судова тяганина Уряд Франції раніше заявляв, що сервіс, подібний до Uber, є незаконним, пише dpa. Однак, додаток продовжує свою роботу, а його власники планують поширити послугу на ще три міста у Франції. Вони зауважують, що справа поки перебуває в суді, а вердикту чекати - щонайменше, до вересня. Справи проти Uber розглядають суди в Нідерландах, Бельгії, Німеччині та Іспанії. Загалом компанія зі США працює у 58 країнах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Дневник американца. Воскресенье. Скучно Понедельник. Сосед отравил мою собаку. Вторник. Я отравил собаку соседа. Среда. Сосед зарезал мою жену. Четверг. Я зарезал жену соседа. Пятница. Сосед расстрелял всю мою семью. Суббота. Я расстрелял всю семью соседа. Воскресенье. Скучно.
Гость
Уровень чистокровного жида, и никак иначе.
Гость
Ленка-Шмуля тупо сосет! У неё слов человеческих нет только чмок-чмок ! Тупая придорожная блядина !!!
Голову отрезали
Просто он российский патриот... У него детская психическая травма. Мозжечок травмировался. И теперь он боится чеченских головорезов. Его зарезать нужно.
Юрий
А лечиться не пробовал? Ты хоть когда нибудб был в России? А в Крыму последние пару раз? Или всю жизнь в схроне?
Елена
А Роджеру и поводы не нужны,чтобы выпить, там не важно родился кто помер или женился или развёлся,один хрен,наливай да пей,алкаш.и мерзавец.
Елена
Преступники есть везде,а Роджер мерзавец .