Протестувальники підпалили базу ООН в Демократичній Республіці Конго
Мирwww.ukrinform.ua27 ноября 2019

Протестувальники підпалили базу ООН в Демократичній Республіці Конго

Місія ООН зі стабілізації ситуації в Демократичній Республіці Конго стала «цапом-відбувайлом» для розлючених мешканців, які підпалили будівлю місії в місті Бені.

За словами глави місії ООН у ДРК Лейла Зерругі, вони зробили це на знак протесту проти нездатності урядових та миротворчих сил захистити людей від нападів озброєних груп так званих Союзних демократичних сил (ADF), передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку. "Ми стикаємося з проблемами, з якими дуже важко впоратися, - сказала вона, - бо маємо виступи людей, розчарованих нападами озброєних груп. Загалом у східній частині країни діє близько сотні таких груп". За словами керівниці місії, цього місяця було скоєно близько 14 нападів, близько 80 осіб вбито, при тому, що у країні спостерігається найбільша у її історії епідемія Ебола. З моменту оголошення про епідемію в серпні минулого року від цієї хвороби померло понад 2000 чоловік. "Є люди, котрі маніпулюють стражданнями людей і використовують їх або проти уряду, або проти місії... Ми - цап-відбувайло. Ми знаємо про це. Ми розуміємо і приймаємо це, бо не маємо вибору, крім як виконувати свою роботу й мінімізувати напади на цивільне населення", - сказала Зерругі. За даними місії, після нападів миротворці посилили патрулювання території на сході країни. Як повідомляв Укрінформ, у місті Бені, що на сході Демократичної Республіки Конго, у понеділок протестувальники штурмували будівлю миротворчого корпусу ООН та міську ратушу.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    27 ноября 2019
    Горила сООНсну палила!:))
    Ответить
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..