Страшна пожежа наступає на Сідней: з полум'ям борються сотні людей
Мирargumentua.com16 апреля 2018

Страшна пожежа наступає на Сідней: з полум'ям борються сотні людей

Сотні австралійських пожежників борються з великою лісовою пожежею, яка, як повідомляється, вже досягла житлових будинків у південному передмісті Сіднея — найбільшого міста Австралії. Пожежна служба штату Новий Південний Уельс занепокоєна, що попіл, який літає у повітрі, може призвести до виникнення нових місць займання попереду «пожежного фронту», на якому зараз намагаються зупинити вогонь. Про це повидомляє ВВС. Пожежники назвали вогонь «дуже агресивним» та попросили деяких мешканців шукати притулок, оскільки евакуація з району зараз може бути небезпечною. Пасажири приміського потягу зняли вражаючі кадри, коли проїжджали через охоплену вогнем сільську місцевість, в оточенні густого диму та вуглинок, які літають в повітрі. Пожежа спалила вже майже 2500 гектарів землі. Понад 70 пожежних машин зараз працюють на дорозі, яка відокремлює місцевість, що палає, від передмість Сіднею. З неба скидають воду гелікоптери, повідомляє SBS. Останніми днями погода в Австралії була незвичайно спекотною для цього сезону року. Поліція оголосила район, який знищив вогонь, місцем злочину. Проте немає чітких даних, які дозволяють стверджувати, що пожежа виникла внаслідок підпалу.

Прем\’єр Австралії Малкольм Тернбулл високо оцінив зусилля щодо боротьби з вогнем. «Зараз не по сезону спекотно, і це, звичайно, питання, яке викликає велике занепокоєння, але ми повинні боротися з найгіршим, що Мати Природа може нам піднести. Чим гірші сюрпризи робить австралійцям природа, тим краще проявляється австралійський дух», — наголосив він.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гыр
    16 апреля 2018
    Шо,Путiн.....?
    Ответить
💬 Последние комментарии
123
Уже была семибанкирщина, а теперь семипосольщина.
Гость
США давно перестали быть страной интересной для эмиграции. Да и перспективы ее теперь уже весьма туманны (самой страны).
е
Елена это твоя богатая Америка, у которой все есть и которая не знает куда деньги девать по твоему...
е
Елена, ты тут вещала про независимость что-то..Прокомментируй, трепло...
е
не... майданутые за вкусные и полезные вакцины от американцев мать родную продадут..
е
наверное тот кто пытается сделать легче для простых людей.. но таким майданутым как ты главное чтоб не с Россией и плевать на людей так ведь?
е
Тебя так интересует что там в России и насколько репка их валюта.. А наша гривня тебя не интересует? То что со времен Майдана она обесценилась практически в 4 раза? То что не смотря на все заверения майданутых о замечательной жизни она падает и дальше ? про это не хочешь поговорить или из этого перемогу не слепишь??