У Середній Азії -- масове вербування бойовиків до Ісламської держави
Мирexpres.ua29 июня 2015

У Середній Азії -- масове вербування бойовиків до Ісламської держави

Казахстан зіткнувся з масованим вербуванням своїх громадян терористичними організаціями, заявив голова Комітету національної безпеки республіки (КНБ) Нуртай Абикаєв.

"Ми стикаємося з масовим вербуванням, пропагандою ідеології екстремізму і тероризму через інтернет, через нелегальне проникнення в країну екстремістської літератури і різних "місіонерів", - сказав Абикаєв.

"Через слабку релігійну грамотність ці ідеї сприяють радикалізації частини віруючих, особливо тих, хто недавно перейшов до ісламу. Деякі з них, зокрема, потрапили у важку життєву ситуацію, помилково вважають, що спіткали першопричини несправедливості у світі, починають думати про участь у так званому джихаді ", - додав він. За даними глави КНБ, у збройних конфліктах в Сирії та Іраку беруть участь більш як 150 казахів, разом з ними є понад 200 дружин, вдів бойовиків і дітей. "Іноді журналісти питають - навіщо перешкоджати виїзду таких людей? Вони самі обирають свій шлях, якщо хочуть загинути, як загинули вже десятки казахів у Афганістані, Сирії та Іраку, то це їхнє право. Але ми не вважаємо нормальним те, що наші громадяни стають військовими злочинцями, терористами і гинуть далеко від батьківщини", - сказав Абикаєв. "Крім того, не виключено, що деякі з цих людей, заплутавшись у духовно-моральних орієнтирах, отримавши професійні навички терористичної боротьби і знищенні собі подібних, цілком можуть повернутися з покаліченим свідомістю і далеко не найкращими намірами", - додав очільник КНБ, якого цитує РІА Новості.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
У природы нет плохой погоды, каждая природа благодать, ну а козлоослик, козлоослик,он то он на Мальте просто плять,хе
Весёлый Роджер
Ну шо Шмуля - тварина брехливая, НИМА дождей? Как там с вакциной от панов и покращеннями писли майдана? Также как с потопами? Скачи выше пердун свинорылый!
Весёлый Роджер
«Елена -23 апреля 2019 - Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,....А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, ..» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …»
Весёлый Роджер
Мудак ты Шмуля и есть МУДАК!
Гость
Самый "живой" комментатор. Запас слов потрясающий. Всего три.
Картина маслом
Так что независимость Белорусси держится на личности Лукашенко. Не станет его - продадут оппозиционеры Беларуссию за недорого. И у народа разрешения спрашивать не будут.
Картина маслом
Цена вопроса - несколько миллиардов денег. Но Лукашенко страну продавать не хочет.