У Центральній Африці до штаб-квартири ООН принесли 16 загиблих у сутичках з місією
Мирhromadske.ua12 апреля 2018

У Центральній Африці до штаб-квартири ООН принесли 16 загиблих у сутичках з місією

У Центральноафриканській Республіці протестувальники принесли до будівлі штаб-квартири ООН щонайменше 16 тіл цивільних людей, убитих під час збройних сутичок з місією Альянсу. Про це повідомляє ВВС. Місцеві вимагали від місії ООН припинити жорстокість та насилля, від якого гинуть мирні жителі. Сутички у ЦАР спалахнули під час операції миротворців проти озброєних груп у місті Бангі. Місія ООН увійшла в місто задля роззброєння бази біженців. Загалом у конфлікті між миротворцями та озброєними угрупованнями постраждали кілька десятків людей, у тому числі члени місії ООН. «Операції, що проводилися місією, мали на меті припинення діяльності злочинних угруповань, які загрожують життю мирних громадян. У ці важкі часи ми хочемо висловити наші глибокі співчуття родинам постраждалих, а також бажаємо якнайшвидшого одужання пораненим», — йдеться у заяві місії ООН з приводу конфлікту в ЦАР. 4 квітня повідомлялося, що у Центральноафриканській Республіці напали на місію ООН в Тагбарі. Понад двадцять мирних жителів і один миротворець ООН загинули, близько 11 миротворців і 14 цивільних були поранені. Конфлікт в Центральноафриканській Республіці почався в грудні 2012 року, коли активізувалося збройне мусульманське угруповання «Селек». Напротивагу його християнські групи об'єдналися в рух «Антибалака». Багатопрофільна місія ООН по стабілізації в ЦАР була створена рішенням Ради Безпеки і почала функціонувати у квітні 2015 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Сало не уронили.!
Хохол
Гейтс владеет всего 60 тысячами гектаров земли! О чем разговор? Да не о чём! Папа Петя подарил своему сыну Лёше 113 тысяч гектар пахотной земли в Украине и об этом никто не писал и не пишет!
-0000000
украинские националисты это наёмники и всерьез их судьба украины, украинцев их не интересует
бандерос
Говорят, - дважды нельзя войти в одну и ту же воду, либо, - снаряд... (дальше помните). Но, это никак не относится к "государству" с повышенным чувством достоинства. Сало уронили!
00000
Очередной дыбил о клятве Гипократа.Сначала почитайте её а потом соотвествует ли она нам в наше время.По клятве гипократа медыцина платная полностью доктору а не фирме или государству.И как медики могут клястся Богом Аполлоном которому нигде сейчас не поклоняются ни в одной с религий. А насчет языка физически некому будет говорить, разве что рабам на украинском при такой политике-язык рабов.
Гость
Гройсман хочет в тюрьму, а не в Кабмин, блядь он! А Яценюх хочет на расстрел, а не к Порошенку, уебан он!
е
Ты статью не осилил, убогий? ГЕРМАНИЯ начала сертификацию у себя, следовательно признает Спутник вакциной достойной доверия и внимания.. но ты жди подачки от Пфайфер..Вон азиаты и негры как их называешь уже освоили выпуск вакцин, некоторые страны даже СВОЮ придумали...все стараются для своего населения, кроме свидомых бабуинов..