В Бахрейні запустили перший повністю цифровий банк
Мирmind.ua25 ноября 2019

В Бахрейні запустили перший повністю цифровий банк

Банк ABC оголосив про запуск ila Bank,цифрового банку для мобільних пристроїв, який почав роботу сьогодні опівночі і відкрив нову еру в цифровому банкінгу в Бахрейні. Про це пише 24/7News. Запуск ila відображає прагнення банку ABC вивести сектор фінансових послуг на новий рівень,поєднуючи технології з орієнтованим на людину дизайном для перегляду банківської діяльності наступного покоління.

Церемонія відкриття відбулась в готелі Ritz Carlton Hotel Bahrain в присутності представників влади і Центрального банку країни, ділових кіл, а також працівників ila та банку ABC. Ila обіцяє «перемістити» своїх клієнтів від того, де вони знаходяться зараз «туди», де вон хочуть бути, забезпечуючи свої довгострокові та короткострокові цілі і прагнення за допомогою передових технологій та складної аналітики даних. «В банку ABC ми розглядаємо зміни як можливість стати більш значущими для наших клієнтів, – сказав генеральний директор групи компаній ABC.- Це захоплюючий час не тільки для нас, але і для усієї країни. Цифрова трансформація надає величезні можливості для стимулювання довгострокових позитивних змін по усьому Королівству». На відміну від традиційних банків, ila був задуманий і побудований не так з самого початку, в його основі лежать клієнти і їх потреби. «Ми розуміємо, що сьогоднішні клієнти – це не те ж саме, що клієнти завтрашнього дня, – додав заступник гендиректора банку ABC Саель Аль Ваарі. – Наша головна задача – створити банк,який би відображав їх швидкий спосіб життя. Ми об’єднали передові технології та людське розуміння,щоб створити банк, який відповідає сучасному життю». Серед особливостей нового цифрового банку виділяється: цифрова реєстрація за кілька хвилин,користувач одразу отримує віртуальну дебетову карту,клієнтам пропонуються гнучкі варіанти фінансування,користувач може відкрити декілька рахунків в іноземній валюті, які можуть бути прив’язані до однієї карти,клієнт отримує рахунок, який заохочує його економити більше, винагороджуючи його більш високою процентною ставкою на більш високому балансі, який буде розраховуватися щоденно та виплачуватись щомісячно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Не госслужащий
Пандемия всех заставила понять ощущения быдлогосслужащих,вечно привязанных к своему рабочему месту и завидовавших фрилансерам и путешествующим.
Весёлый Роджер
Точно, как пример тут - мудака русофоба - это трансвестит пердун-гамадрил Шмуля_Елен, признавшийся, що сидит у женочих труселях до колен. Как же он тут русофобно извращался и про азиатов и про ордынцев, и про сожравших ёжиков и мосты из картона и прочее и прочее... Ну и в итоге - "....мудак, остался мудаком, хоть ты возьми его в Эуропу, дэ надо действовать умом, он напрягает тильки *опу!"
--------
Турки это санитары отбившихся овец режут.
---------
На месте России армяшек не подержал бы пусть ес помагает они туда хотят ,а нет т в османскую империю.
--------
Дуда сша решили тебя сбросить и через своих колонизировать Польшу.Польша вы Колония.
Весёлый Роджер
Какие на .уй друзья! У них победили соросята и взяли путь на интеграцию с Америкой! Это предатели - а не друзья! Ну как и щиросвидомые твари! К примеру: Пол-года назад Пашинян шантажировал закрытием нашей базы там. Ты мудак Шмуля, хоть что-то иное кроме цензора читаешь? Это не газета Правда и не Красная Звезда, ты же пердун привык только передовицы читать и про победы в соц труде брехать.
----------
Польские националисты это наёмники они за аборты за падение численности поляков а кем заселять новые територии и саму польшу .Как вовремя пиндосы развернули свои базы в Польше если майдан то пиндосч сразу ему и помогут ведь его сами и организовали.