В Данії - різанина в центрі для біженців: важко поранили поліцейського
Мирeurointegration.com.ua29 сентября 2015

В Данії - різанина в центрі для біженців: важко поранили поліцейського

В данському центрі для біженців в Сандхолмі невідомий завдав кілька ударів ножем поліцейському. Про це повідомляє видання The Local. За даними поліції, наразі стан пораненого вдалося стабілізувати. При цьому в результаті інтенсивних пошуків було затримано чоловіка, який міг вчинити напад. В поліції припускають, що нападник міг мати спільників і досі продовжують пошуки. Поліція не уточнює, чи був нападник прохачем притулку, який мешкає в центрі для біженців. "Ми проводимо розслідування, щоб це дізнатися", - сказав речник місцевої поліції Генрик Сур. Також поліція не наводить версій того, що могло стати причиною різанини. Центр у Сандхолмі – найбільша з таких установ у Данії, наразі в центрі проживають близько 600 шукачів притулку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.