В Ірані влаштували масштабний теракт

06.12.2018 18:33 znaj.ua
У центрі портового міста Чехбахар на березі Оманської затоки прогримів потужний вибух.
Як пишуть місцеві у соціальних мережах, вибухи і постріли лунають в районі поліцейського управління, оприлюднили фото з місця.

Про постраждалих поки нічого не відомо."В Ірані теракт, чутно постріли і вибухи", - пишуть в коментарях.

Як відомо, востаннє теракт в Ірані влаштували наприкінці вересня поточного року. Кількість жертв на військовому параді в місті Ахваз на південному заході Ірану зросла до 29 осіб.

Президент Ірану Хасан Рухані заявив, що відповідь Тегерана на цю терористичну атаку буде "нищівним", він розпорядився провести розслідування теракту. У зв'язку з нападом в Ахвазі парламент Ірану провів надзвичайну сесію.
Напад на парад в Ахвазі здійснили чотири бойовики. Вони нібито пов'язані з розвідками США та Ізраїлю. За словами представника ЗС Ірану Абольфазла Шекарчі, три терористи були ліквідовані на місці, ще один нападник помер у лікарні.

Шекарчі спростував повідомлення про те, що нападники пов'язані з Ісламською державою і заявив, що вони профінансовані "двома країнами Перської затоки". Нападники були одягнені у військову форму і перебували за трибуною. Стрілянина тривала десять хвилин.

Комментарии

Добавить комментарий