В Китаї банда крала трупи і продавала селянам
Мирwww.depo.ua20 апреля 2018

В Китаї банда крала трупи і продавала селянам

У Китаї п'ятьох чоловіків, які крали трупи і продавали їх сільським жителям в провінції Шаньдун, засудили до тюремного ув'язнення Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на The Global Times.

Злочинці відкопували тіла, поховані в полях, і продавали бажаючим кремувати їх замість своїх родичів. Як пише видання, в провінції діє закон, за яким некремовані тіла не можна ховати. Про махінації поліцейські дізналися в березні 2017 року. Тоді співробітник крематорію виявив, що стать трупа, який підлягає спаленню, не відповідає тому, що вказано в документах. Тіло жінки, переодягненої в чоловіка, впізнали сини покійної. Вони повідомили, що поховали її на пшеничному полі недалеко від свого села. Головний фігурант справи - Лю Чанлін, який займався похоронним бізнесом протягом 10 років, - був заарештований в місті Урумчі Синьцзян-Уйгурського автономного району в червні 2017 року. Слідству стало відомо, що одне тіло він продав за 13 тис. юанів (50 тис. грн). За два інших він і його спільники отримали 14 тис. юанів (54 тис. грн). Сам Лю заявив, що крав тіла не тільки заради грошей, а й заради репутації. Згідно з китайською традицією, тіла померлих необхідно ховати в землі. Допомога в цьому, за словами чоловіка, була для нього честю. Лю засудили до дев'яти місяців в'язниці. Про те, які терміни отримали інші злочинці, не повідомляється.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.
Елена
Тупых там нет,управлять ими тяжело,а её работа такая,что что ей сказали ,той Псаки,то она и говорит,Псака,звучит по русски как то по собачьему,ха.
Елена
Этот закон ещё при Порошенко принимали, сейчас ввели,а фашистов при власти нет,были,80 лет назад,а сейчас нету,