В результаті вибуху в Багдаді загинуло шість осіб
Мирwww.unn.com.ua16 ноября 2019

В результаті вибуху в Багдаді загинуло шість осіб

Кількість жертв вибуху, що прогримів у п'ятницю ввечері в центрі Багдада, де проходять масові демонстрації, зросла до шести. Про це повідомило агентство Xinhuanet з посиланням на джерело в МВС Іраку. За його даними, кількість постраждалих збільшилася до 30. Раніше ЗМІ повідомляли про чотирьох загиблих і 20 постраждалих. Замінований автомобіль був підірваний поблизу головної площі іракської столиці Тахрір, де зібралася велика кількість протестуючих. В Іраку з початку жовтня не припиняються акції протесту проти погіршення умов життя, високого безробіття серед молоді і корупції. Практично повсюдно вони супроводжуються насильством і безладами. Протестуючі вимагають відставки уряду і проведення дострокових виборів до парламенту. В результаті зіткнень під час протестів загинули понад 320 осіб, жертви є як серед демонстрантів, так і серед співробітників сил безпеки. Постраждали понад 15 тис. осіб. Нагадаємо, в Іраку на тлі протестів відключили Інтернет.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГЫ
Я видел его интервью. И товарищ из краснодарского края у него спросил назовите дату когда освободите. После чего имперец покраснев отвел глаза. Они готовы - смешно
123
А где обоснования для этих переходов? Украина ждет когда определится ЕС со временем. Там сами не могут определится.
е
т.е. ответить тебе нечего... как обычно...слилась безработная...
е
отвечу ТВоОИМИ словами: что правда глаза колет? Лечись и иди улицу мети, больше пользы будет стране от тебя безработной...
Елена
Где ответ?кого поддерживали интервенты в Гражданскую войну? ответа как я вижу нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине и Европе!
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?