За ляпас колезі депутата Європарламенту позбавили недоторканності і будуть судити
Мирipress.ua19 мая 2015

За ляпас колезі депутата Європарламенту позбавили недоторканності і будуть судити

Йому загрожує до трьох років позбавлення волі. Європарламент скасував депутатський імунітет Януша Корвін-Мікке за те, що він дав ляпаса своєму колезі Міхалу Боні ще у липні минулого року.

Міхал Боні, Януш Корвін-Мікке. Про це повідомляє Gazeta.pl. Таким чином Варшавська прокуратура зможе розпочати карне слідство проти політика.

Клопотання про скасування недоторканності Корвіну-Мікке подала окружна прокуратура Варшави За порушення особистої недоторканості йому загрожує штраф або обмеження свободи до трьох років. Історія сягає початку липня минулого року, коли під час зустрічі депутатів Європейського парламенту від Польщі Корвін-Мікке дав ляпас Міхалу Боні. Тоді Боні не відповів Корвіну-Мікке тим самим, проте того ж дня написав заяву. Міністерство зовнішніх справ зробило подання у генпрокуратуру і наступного дня ця заява потрапила до окружної прокуратури у Варшаві. Корвін-Мікке після інциденту заявив, що дав Боні слово і дотримав його. "Коли під час дебатів у справі люстрації (у 1992 році) Боні заперечував, що був агентом Служби безпеки і назвав мене ідіотом, я дав йому слово і його дотримав, - заявив Корвін-Мікке, - Боні потім визнав, що був агентом Служби безпеки, отже я мав рацію від самого початку". 31 листопада Міхал Боні, отримав пропозицію увійти до уряду Дональда Туска і заявив, що підписав під впливом шантажу в 1985 році декларацію співробітництва з СБ хоч ніколи не співпрацював із СБ. Після інциденту Боні написав на своєму Twitter: "Сказав "добрий день" депутатові Корвіну-Мікке і отримав удар у обличчя. Це ненормально". Зазначив також, що за різні речі вже вибачався. "З покорою я приймаю напади! Але є межа", - наголосив Боні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
777
Вспомните: презентация секс-туризма на Украину началась с легкой руки Ющенка,открывшего безвизовый режим для любителей "клубнички" в полном ассортименте.
Луна-2
Да уж...Не только Винницы но и Бердичева не останется..
777
Представляете,что будет,если такая махина вдруг по какой-то причине причине вдруг шмякнется на Винницу?
777
"Прогулка с удовольствием и не без морали"?
ПРОЧЕМ ТЕБЕ ТРОНУТОМУ ОБЪЯСНЯ
Привет милай. -НО признали то его неэффективным .-кто -правильно -ВОЗ .Зачем его было закупать Украине ? чтобы только показать верность своему хозяину -США -так что ли милай -А ведь это сотни миллионов долларов,выброшены на ветер ...Вот ты вроде умный парень а того не понимаешь что СЛЕДУЮЩИЙ ПРЕПАРАТ - СОЗДАННЫЙ НА .базе Ремдесивира пусть даже и российский -Авифавир он действительно может быть лучше и дешевле чем его аналог - из Америки . Почему лучше- да потому что . в нем учтны недостатки первого лекарства - так называемые побочные эффекты- потому что о н создан позже.Понимаешь малыш -наука не стоит на месте .И ВСЯКОЕ ЛЕКАРСТВО КОТОРОЕ - СОЗДАНО БЫЛО ПОЗЖЕ ПЕРВОГО ОНО УЧИТЫВАЕТ качество данного лекарства ..Впрочем тебе тронутому ОБЬЯСНЯТЬ ВСЕ это бесполезно Чао упоротый.Д если будешь болеть чего я тебе не желаю -вспоминай почаще..ц
777
"Что наша жизнь? Игра!" Милитаристская игра с базами - угроза жизни украинцев. Поскольку превращают Украину в мишень для ракет противостоящих сил РФ и НАТО. Но некоторые не понимают,что это - не игры в танчики или на рояле с задранными вверх руками.
Коля
👍😂😂😂👍👍👍