Злощасну печеру в Таїланді хочуть перетворити на туристичний об’єкт

11.07.2018 20:12 uain.press
Печеру Кхао Луанг у Таїланді хочуть зробити туристичною пам’яткою. Там нещодавно врятували 12 футболістів юніорської команди та їхнього тренера.

“Сьогодні, в цій кризовій ситуації я не хочу говорити про роботу, але я думаю, що у нас буде приваблива туристична пам’ятка світового рівня”, – заявив заступник голови управління національних парків Таїланду Чонгклай Ворапонсатрон для телеканалу ABC News.

Чиновник вважає, що людям з усього світу, які стежили за роботою рятувальників, було б цікаво вживу глянути на печеру. Він додав: остаточне рішення з цього питання прийме міністерство природних ресурсів і охорони навколишнього середовища. Однак, як саме влада Таїладну перетворить печеру в безпечне місце наразі невідомо.

Невдала екскурсія

Дванадцять школярів-футболістів 11-16 років та їхній 25-річний тренер зникли 23 червня в печерному комплексі Тхам Луанг, куди вони вирушили на екскурсію. Того ж дня мати одного із хлопчиків звернулася до поліції. Відтоді й почались пошуки.

Знайти їх вдалося лише через дев’ять днів. Усі вони виявилися живі. Однак рятувальна операція затягнулася аж на 18 днів.

За таїландців уболівав майже не увесь світ. Так, Ілон Маск навіть запропонував їм надати для порятунку міні-субмарину Tesla. А до рятувальників, які намагалися дістати дітей, були й українці.

Комментарии

Добавить комментарий