10 захоплюючих книг, які читаються за одну ніч
Обществоvsviti.com.ua26 апреля 2018

10 захоплюючих книг, які читаються за одну ніч

Тримати читача в постійній напрузі і при цьому розповідати по-справжньому гідну історію – мистецтво, яким володіє далеко не кожен письменник. Але існують такі книги, які при невеликому обсязі здатні захопити настільки, що весь світ відходить на другий план.

Діана Сеттерфілд – Тринадцята казка

Готична історія, в якій є старовинний похмурий маєток, сімейні таємниці, примари, хитросплетіння доль і відчуття недомовленості, захоплює і не відпускає, поки не буде прочитана остання сторінка. У цьому романі чудове все: сюжет, атмосфера, характери, мова і вишуканий стиль. Безсонна ніч гарантована.

Іен Мак’юен – Амстердам

Двоє друзів – успішний головний редактор популярної щоденної газети і знаменитий композитор, що працює над «Симфонією тисячоліття», – укладають угоду про евтаназію: якщо один з них впаде в стан безпам’ятства і перестане себе контролювати, то інший зобов’язується його вбити… Витончено, зачаровує роман про те, як легко людина здатна зруйнувати все навколо себе.

Дуглас Адамс – Автостопом по галактиці

Книга, яка приголомшує і ошелешує з перших же сторінок. Напевно, справжня подорож по галактиці саме такою і може бути – з неймовірними пригодами та неправдоподібними ситуаціями, з тоннами гумору і сарказму. Загалом, подорожуйте автостопом і читайте Адамса.

Джон Фаулз – Колекціонер

Одинока недалека молода людина несподівано виграє величезну суму грошей в лотерею. Що він з нею зробить, особливо якщо враховувати його пристрасть до колекціонування метеликів і таємну любов до місцевої красуні? В історії протистояння маніяка і його жертви Фаулз побачив протиборство Добра і Зла, примітивного обивателя і піднесеного художника, Любові, Смерті і Краси.

Віктор Пєлєвін – Омон Ра

«Омон Ра» – це страшна історія про те, як кривавий радянський режим запускав в космос кораблі на людській тязі, а відбувалося це в дійсності або… На думку одного з побратимів по перу, Пелевіна можна читати з початку, з середини, з кінця – як святе письмо. Дуже точно підмічено. І цей невеликий роман точно не залишить вас байдужим, ми обіцяємо.

Джейн Остен – Гордість і упередження

Це роман в традиційному розумінні слова – не жіночий, і не любовний, а просто класичний, вічний, щирий роман. І так важко повернутися зі старої доброї Англії з її епічними пристрастями і затишними інтер’єрами в нашу сіру гучну сучасність, що хочеться залишитися в ній назавжди. Як і в будь-якій хорошій книзі.

Деніел Кіз – Множинні уми Біллі Міллігана

Біллі прокидається і виявляє, що знаходиться в тюремній камері. Йому повідомляють, що він звинувачується в згвалтуванні і пограбуванні. Біллі вражений: він нічого цього не робив! Останнє, що він пам’ятає, – це як хотів кинутися вниз з даху будівлі школи. Йому кажуть, що з тих пір пройшло сім років.

Наріне Абгарян – Манюня

«Манюня» – світлий, просочений сонцем і запахами південного базару анекдот про дитинство, про двох дівчаток-подружок Нарі і Манюні, про грізну і добру Ба – бабусю Манюні, і про купу їхніх родичів, що постійно потрапляють в казусні ситуації. Це те найтепліше, щире і повне веселих пригод дитинство, яке робить людину щасливою на все життя.

Габріель Гарсіа Маркес – Згадуючи моїх сумних повій

Одна з тих книг, які викидають вас з реальності і змушують питати: «Що це було?». Пронизлива, сумна, атмосферна історія життя і любові – випадкової любові, яка дозволяє людині хоча б на мить побачити світ таким, яким він є.

Стівен Кінг – Ріта Гейворт і втеча з Шоушенка

Якщо в якийсь момент ви почнете сумніватися в силу людського духу, просто прочитайте «Втеча з Шоушенка». Це історія про невинну людину, засуджену до довічного ув’язнення в тюремному пеклі. Історія виживання там, де вижити практично неможливо. Найбільша історія втечі і порятунку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
"Вам нужны великие потрясения,Мне нужна ВЕЛИКАЯ РОССИЯ="слова Столыпина сказанные революционерам более сто лет назад, актуальны и теперь.Ведь и тогда как и теперь, кто идет в революцию? На кого воздействует революционная пропаганда 7 Н а молодежь. Поэтому американские спецслужбы и используют Навального в качестве приманки для малолетних "детишек"Но Навальный, думаю, сам не понимает, того что он будет не нужен им, после того как станет не нужным российским спецслужбам, в качестве тарана против Путина .Они прекрасно понимают, что он не справится со своей задачей..Путин переиграет их.Следовательно, ему уготована роль сакральной жертвы....
Елена
Америка вернулась и она готова вести за собой остальной мир,золотые слова.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..