16 липня: сьогодні в Україні день бухгалтера
Обществоwww.unn.com.ua16 июля 2021

16 липня: сьогодні в Україні день бухгалтера

Щорічно 16 липня в Україні відзначається День бухгалтера, а у світі відзначають Всесвітній день змій, пише УНН.

День бухгалтера в Україні

16 липня 1999 року було прийнято Закон України № 996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". Цей Закон визначає правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні. Відповідно до Закону, метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів підприємства.

До 2004 року свято відзначалося федерацією аудиторів і бухгалтерів України неофіційно, що дозволило підняти престиж професії, і, отже, змусило представників державної влади по-новому поглянути на фахівців-бухгалтерів. Разом з тим, це дозволило усвідомити, що бухгалтерський облік - це не лише податкова звітність, а й основа для прийняття управлінських рішень. У результаті Указом Президента України № 662/2004 від 18 червня 2004 День бухгалтера був офіційно встановлений 16 липня.

Всесвітній день змій

На сьогоднішній день на Землі відомо біля 3458 видів змій, які поширені від напівзамерзлої тундри північної Канади, до вологих тропічних джунглів екватора і більшої частини світового океану. Змії є високоспеціалізованими хижаками. Вони відіграють дуже важливу роль в балансі будь-якої екосистеми.

Змії мають найрізноманітніші розміри і забарвлення. Наприклад, кобра королівська є найбільшою за розміром отруйною змією у світі, і в той же час найрозумніша серед усіх інших видів змій. Найбільша у світі за розмірами неотруйна змія – анаконда звичайна, яка доволі просто може здолати навіть людину. На острові Барбадос у Карибському басейні американський учений з Державного університету Пенсільванії знайшов найменшу змію на світі, яка запросто вміщається на монеті діаметром 24,26 мм. Цей вид змій, який отримав назву Tetracheilostoma carlae (синонім Leptotyphlops carlae), зовсім не отруйний, а харчується він зазвичай личинками та термітами. Однією з найкрасивіших змій у світі є райдужний пітон. Коли на його луску під певним кутом потрапляють сонячні промені, то вона переливається усіма кольорами райдуги.

Всесвітній день змій був заснований з метою допомогти людям дізнатись більше про цих плазунів і про те, на скільки важливу роль відіграють ці тварини в екоситемах

Релігійні свята

Цього дня також вшановують пам’ять мучеників Мокія і Демида, які жили в часи правління імператора Максиміліана і були відомі як ревні християни. Спочатку вони поклонялися ідолам, а потім навернулися у християнство.

Іменини сьогодні відзначають: Анатолій, Василь, Георгій, Герасим, Демид, Іван, Костянтин, Марко, Михайло, Никодим, Пилип, Хома.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
На субсидию людям деньги идут,вот куда,а не Роджеру в скрыньку.,пусть Роджер писю сосёт,а не деньги получает.,что он за деньги в Мальте и делает,ну ещё и дупой подрабатывает,хе.
Елена
Завидно небось,жаба то и грызёт,поидом їсть, сколько ж на ци гроши у мисти Парыжу кофе выпил,сто цистерн и ещё бы осталось.хе.
Елена
Не так,не так
Елена
Ты вильный от мозга то давно известно,тоже мне Америку открыл,там один рот есть,пузо и жопа,ну и скрынька, всё, больше тебе и не надо.
Весёлый Роджер
Ну шановний «е», за выливание гивна на Россию – пиндосы платють гроши, а за правдивую инфу про Украину – можно и кулю отхватить! Цэ ж щирая дерьмократия со свидомым оскалом, о чем нам тут часто брешет Шмуля_Елен. Простой народ Украины именно такую владу и хотел!
Весёлый Роджер
Когда-то Исааку Ньютону упала на голову яблоко – он открыл …! А вот когда Тупому вороватому прапорщику Шмули упал на голову танковый аккумулятор, шо вин тащил через забор части, то Шмуля открыл другий закон тяготения до вещей – «Тащи усё у хату – будешь житти боХато!» Ось воно як, а вы тут по фене какой-то вумной ботаете, когнитивные способности видите ли у вас, хе. У прапора Шмули одни способности - спиСдить то, шо плохо лежит, та пидтащить до двери, то, шо хорошо лежит и тоже спиСдить! Сало не роняем, щенывмырло гуртом спиваем….
Весёлый Роджер
Опа, и тебя "е" посчитали! :-)) Ладно давай меняться ты мне яхту, я тебе самолёт! Идёт? Не подожди!, надо ыщо Вована почекать, его тоже за матрас в олигархи запишет Шмуля нищеброд, эбаный он вор-обормот!