Обществоwww.unn.com.uaJul 26

26 липня: сьогодні День парашутиста

nk_hauz/-mfwq7wfdxjk_abo4irr.jpg

Сьогодні, 25 липня, у світі відзначають День есперанто, День парашутиста, пише УНН.

Свята

День парашутиста - неофіційне свято професіоналів і любителів парашутизму, що відзначається щорічно 26 липня.

Сьогодні також відзначаєтсья день есперанто. Есперанто — штучна мова, створена польським лікарем і поліглотом Людвіком Лазарем Заменгофом у 1887 році на основі найпоширеніших європейських мов, інтернаціональної лексики. Граматика є простою і суворо нормалізованою. Есперанто — це одна з найпопулярніших штучних мов у світі. Есперантисти декларують свою мету — створення прямих та однакових можливостей для кожної людини у міжнародних відносинах.

Релігійні свята

Православна церква 26 липня святкує "Собор Архангела Гавриїла". Архангел Гавриїл шанується як один з найголовніших ангелів і кілька разів згадується в Біблії. Саме він передбачив пророку Даниїлу, як складеться доля єврейського народу, повідомив Марії про народження Христа. Гавриїл протягом всього свого життя перебував поруч з Марією і охороняв її. 

У неділю, 26 липня, іменини відзначають власники таких імен: Гавриїл, Маркіян, Степан (Стефан), Юліан.

Прикмети

Якщо погода суха, то осінь буде теплою, а якщо дощова, то в снопах хліб проросте.

Темні хмари на небі свідчать про зміну погоди. Якщо до цього було сонячно і сухо, то скоро будуть опади.

Якщо жито достигло, то можна вирушати в ліс і збирати підберезники.

Риба хвостом б'є – на гарну погоду.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!