27 грудня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони
Обществоglavcom.ua27 декабря 2020

27 грудня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони

Яка погода сьогодні, така і в лютому буде

Сьогодні, 27 грудня, у світі відзначають День вирізання сніжинок, а віряни вшановують пам'ять мучеників Фірса, Левкія та Калліника.

Яке сьогодні релігійне свято

За релігійним календарем сьогодні 27 грудня віряни вшановують пам'ять Мучеників Фірса, Левкія та Калліника. Святі мученики Фірс, Левкій і Калліник постраждали за Христа при імператорі Декії (249-251) в Кесарії Віфінській.

Святий Левкій, докір правителя Кумврікія за несправедливе переслідування християн, після катувань був усічений мечем. Святий Фірс, засуджений до жорстоких тортур і катувань, переніс їх непошкодженим і Божим повелінням мирно помер.

Язичницький жрець Калліник, бачачи мужність і чудеса святого Фірса, увірував у Христа і сміливо сповідав істинну віру, за що і був усічений мечем.

Народні прикмети й традиції

Яка погода сьогодні, така і в лютому буде. Якщо в Філімонов день морозно і вітряно, то в наступному році буде урожай хороший. Якщо день теплий, то літо буде спекотним. Погода протягом дня змінюється – до відлиги. Якщо вітер дме в одну сторону, а хмари летять в іншу, то скоро буде похмуро і сніг піде. Якщо вночі іній, то днем буде снігопад. Сині плями над лісом – до снігу. Якщо ворони всією зграєю каркають, а гуси лапи під себе підтискають, чекай похолодання. Що не можна робити сьогодні

Не робіть поспішних висновків Не відмовляйте у допомозі Не розмовляйте занадто голосно і не кричіть Хто святкує день ангела

У неділю, 27 грудня, іменини відзначають Левкій, Фірс, Калліник, Аріан.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
срашке пизда прийдет
Хуйловский поток обречен! Завтра Байден займет пост Президента Америки, и срашка получит свои АДские санкции! Так что северному потоку труба! Плешивая мразь из бункера уже не вылезет.
лУНА-2
США Все вводят вводят санкции...Европа все терпит ..терпит ...А Россия северный поток -2 все равно достраивает И плевать ей на санКции вводимые США...
Луна-2
а чего же наш Вовочка Зе.не принял участия в Крещении ? Что душонка в грязи или черти в рай не пускают...
Луна-2
Что хочу сказать по этому поводу- принудительная украинизация не способствует популярности украинского языка -Наоборот будет развиваться альтернативные языки - но только не украинский.Почему? Да потому что насильно мил не будешь ....Да потом люди много лет говорящие на русском - ( закон об украинизации и направлен, в основном, против русскоязычных) не перестанут говорить Сразу на русском...И еще человеку -60 -70 -80 лет - он уже старый, ему легче говорить на своем родном языке...
е
мнение свидомых думаю россиян мало интересует... интересуйся лучше тем как и кто грабит Украину..
Луна-2
Согласна - Одесса ватный город-Потому что, Украина к нему ничего не приложила своего - и этот город -герой уйдет в Россию - Прощай черное море,для хохлов ))))) и НЕ простила.
е
шо подгорает, а свидомое существо? 10 статья Конституции тебе для образования..почитай, если умеешь