3 ознаки, що вашій дитині бракує уваги мами і тата
Обществоnashamama.com10 июля 2021

3 ознаки, що вашій дитині бракує уваги мами і тата

Всі маленькі діти зазвичай поводяться активно. Дивлячись на них, не втомлюєшся шукати відповіді на запитання, звідки вони беруть енергію, щоб бути такими невгамовними. Однак в деяких випадках малюки можуть проявляти гіперактивність через розлади головного мозку, відомого як СДУГ. І таке неврологічне порушення вимагає особливої ​​уваги з боку батьків!

Синдром дефіциту уваги і гіперактивності є розлад психіки, при якому дитина відчуває труднощі з концентрацією уваги, є надмірно активною і погано себе контролює. Це неврологічне порушення досить складно діагностувати, оскільки навіть здорові діти іноді поводяться подібним чином.

Ось 3 основні симптоми СДУГ у маленької дитини, які можуть допомогти батькам в первинній діагностиці.

1. Гіперактивність Цей найбільш очевидна ознака СДУГ. Такі малюки, як правило, дуже багато рухаються і намагаються робити кілька речей одночасно.

Маленькі діти з СДУГ найчастіше демонструють такі симптоми:

- занепокоєння; - неможливість посидіти спокійно хоча б кілька хвилин; - балакучість; - підвищена рухова активність; - постійний перехід від одних місць/іграшок до інших.

Навіть якщо такі діти сидять на одному місці, то хоч одна частина їх тіла постійно знаходиться в русі.

2. Неуважність Не варто думати, що малюки з СДУГ обов’язково весь час відволікаються. Вони просто втрачають концентрацію уваги, коли завдання повторюються або нудні для них. Також такі діти схильні швидко переходити від однієї операції до іншої і мають проблеми із завершенням розпочатої справи. Їм складно обробляти всю інформацію відразу.

Малюкам з СДУГ буває важко:

- зосередитися на виконанні будь-яких завдань; - занадто довго слухати; - запам’ятовувати інструкції і слідувати їм; - пам’ятати деталі; - тримати іграшки в порядку; - запам’ятовувати, де лежать речі.

Однак батькам варто пам’ятати, що подібна поведінка далеко не завжди є проявом СДУГ. Перед тим як ставити діагноз, варто відвідати лікаря!

3. Імпульсивна поведінка Такі малюки страждають від відсутності самоконтролю. Особливо це відноситься до їхніх слів і дій. Вони не відрізняються терпінням і зовсім не думають, перш ніж зробити будь-яку дію.

Більш дорослі діти можуть демонструвати такі симптоми:

- вторгнення в чужий особистий простір; - перебивання співрозмовника; - дії по першому спонуканню; - втручання без прохання; - часті істерики без приводу.

Діти з цим розладом дуже примхливі, надзвичайно чутливі, запальні і надмірно емоційні.

Додаткові симптоми СДУГ у дітей Крім 3 перерахованих вище симптомів, іноді можна виявити і інші особливості поведінки. До них відносяться:

- надмірна агресія під час гри; - довірливість до незнайомців; - екстремальна безстрашність і безрозсудна сміливість; - нездатність стрибати на одній нозі до 4 років.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.
Луна-2
Я реально смотрю на вещи - И кличко и Парубий - это все представители партии П.Порошенко .Чокнутая Черновол сюда не подойдет по одной простой причине- она не религиозная фанатка - Здесь же подойдет либо реилигиозный фанатик - с националистическим углом зрения, готовый пожертвовать всем, ради торжества ( прости за высокопарные слова,) идеи, либо человек, который уже был у власти, и знает какие прибыли она ему принесет.Поэтому ставлю на Петра ...
Ен
С головой у людей всё нормально,шо им сказали,что рассказали и показали,тому и верят, кстати ведь в союзе была цензура ☝️,а сейчас частники роджеры (хозяева телеканалов и СМИ)говорят только правду, правда Роджер?ведь у них честность прежде всего,имя ,слово бизнесмена чего-то то стоит,да козлоослик?ведь так?
Гость
Надувные лодки уже дали , теперь надувных баб подвезут