3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину
Обществоnashamama.com16 апреля 2018

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів. 1. Обійми Вважається, що людині для нормального самопочуття потрібно не менше трьох обіймів в день, дитині для відчуття себе коханої - вісім. Обіймаючи свого малюка, ми повідомляємо йому найважливішу інформацію: «Ти - моя дитина, а я - твоя мама. Я люблю тебе незалежно від того, щасливий ти чи ні». Це розуміння надає дитині сил і становить так звану базову впевненість в тому, що вона хороша. 2. Увага Коли дитина щось розповідає потрібно її слухати уважно,а не сидячи в інтернеті або відволікаючись на телевізор. Приділіть дитині час! Встановіть контакт очима і вислухайте. Якщо в даний момент у вас немає часу, скажіть про це малюкові, обов'язково повідомивши, коли зможете вислухати. Цим ви показуєте дитині, що вона важлива вам, а її думки заслуговують на увагу. 3. Зберігайте дитячі фото Обов'язково показуйте дитині її фото, розповідаючи, як ви її чекали і як вона росла. Малюкові дуже важливо знати, що його хотіли, що його чекали і раділи, коли він з'явився. Це знання становить основу самооцінки дитини, її успішності у дорослому житті.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
1
На тебя, слизень
Елена
Миллион раз писала.
--------
где русская хваленая ПВО в Сирии.
гоголь
ну, пару годов ему шлифовать скамейку 100%
Весёлый Роджер
Привет "е"! Абсолютно ты прав, будет как с марксизмом-ленинизмом и диалектическим материализмом, ну которым пытались засрать народу мозги и объяснить историчность майдана 1917 года, та шо мол гроши от немцев и пиндосов ны брали. Так же и с мовой - она станет признаком рагульной майданутости и бандернутости!
Весёлый Роджер
Залатые слова у народа!!! Шмуля - вот уже всем видно шо ты не дивчина! Так що снимай труселя, ходи в своих засцаных кальсонах, ты всё равно похож на свинорылого старого пердуна мудозвона! Но знаете читачи, вин ны гей, эгегей, вин падлюка и не раз, вин просто продажный пыдарас!
Весёлый Роджер
Шмуля, 3.14здун ты продажный, а вот ыщо одно "бревно" у щирое эбало твоё - "За последние три с половиной года из Украины вывели более $25 млрд в пользу внешних кредиторов. При этом около 2/3 долгосрочных кредитов украинские компании получают из офшоров ..." Но ты это не побачил, тому що тоби платят тильки за русофобию!!! Сало там не урони, своим рагулям убийцам сохрани!