Обществоglavcom.uaJul 30

30 липня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони

nk_hauz/-mfo6j7fl8fx9s3_qqoi.jpg

30 липня категорично забороняється лаяти або навіть підвищувати голос на дітей

У цей день світова спільнота відзначає Міжнародний день дружби, День кольорових напоїв, Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Сьогодні, 30 липня, віряни вшановують пам'ять Святої великомучениці Марини.

Міжнародний день дружби

Під час проведення Міжнародного десятиліття культури миру та ненасильства в інтересах всієї планети, під егідою ООН, факт того, що дружба є одним з важливих компонентів нашого життя став очевидним. Тому на своїй 65–й сесії, що відбулася 27–го квітня 2011–го року, в резолюції № 65/275, Генеральна асамблея ООН заснувала нове свято, безпосередньо присвячене цій темі.

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Щороку 30 липня у світі відзначають День боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства, яка порушує прав людини.

Це не лише сексуальна експлуатація або випадки, пов'язані із викраденням людей. Багато постраждалих українців перебували у трудовій експлуатації, або були втягнені у злочинну діяльність.

Яке сьогодні церковне свято

Православна церква 30 липня вшановує пам'ять двох святих – Маргарити Антіохійської (вона ж – православна свята Марина) і Лазаря Галісійської. Інші назви свята: «Марина з Лазарем», «Вогняна Марія», «Зорі з лазорями», «Марина Лазурова». В народному уявленні свята Марина асоціювалася з великою водою або великим дощем, а преподобний Лазар – з блакитними відблисками блискавок.

Що сьогодні не можна робити У предків було повір'я, що в цей день на небі з'являються зірниці, при цьому немає ні дощу, ні грому. Вважалося, що на них не можна дивитися – можна осліпнути, а на свій будинок накликати пожежі. Традиційно, на православних свято забороняється займатися важкою працею. Наприклад, прибирати або робити ремонт. Основна заборона стосується відносин з дітьми. Вважається, що 30 липня категорично забороняється лаяти або навіть підвищувати голос на дітей. По–перше, такі методи можуть зашкодити психічному здоров’ю дитини, а по–друге, це може образити Святу Марину, яка всіляко оберігає кожну дитину. Прикмети на 30 липня: Здавна існують погодні прикмети на цей день: гроза – осінь буде дощовою, а зима з заметілями; в обід парить, а до вечора холоднішає – наступний день буде сонячним; спалахи блискавиць – урожай горіхів буде хорошим; дощ і на небі білі хмари – до зміни погоди. 30 липня іменини Іменини у Маргарити, Марини, Лазаря, Леоніда і Вероніки.

💬 Последние комментарии
кипчак
У Милованова нет извилин, поэтому он говорит, что у украинцев не хватает культуры. Думает, что если на таких засранцев, как он, Запад денег не жалеет, то и всем остальным украинцам деньги тоже с неба падают. Пускай подскажет умник, с чего откладывать? Подобные по идиотизму вопросы задают некоторые врачи, когда не понимают, почему поздно больные обращаются к ним за помощью. Идти без денег к ним бесполезно - не то что лечить - не осмотрят и не проконсультируют, так что пенсионерам, с их жалкой пенсией, одна дорога - на кладбище. По этой причине в ближайшие годы значительно оптимизируется возрастной баланс в пользу молодежи, тогда и можно будет проводить перепись населения, а то сейчас один позор - Украина рветса в Европу, а трудоспособного населеня, как говорят украинцы, - катма. Что же Европа повесит себе на шею и на содержание один сплошной герантологический пансионат?
Елена
А потом что решили купить у своих, англоязычных,а французы пусть едят лягушек, Роджер там им в Париже поможет,запивая кофеём,хе.
кипчак
Пока Данилов только напрягается, когда слышит русскую речь. Похоже, что со временем в штаны наложит. До чего же уродливо выглядят со всех точек зрения эти новоявленные псевдукраинцы.
е
Елена, Америка четко дала понять с кем она))) жри!!!
е
Елена, так что ты тут писала про производство товаров с высокой добавленной стоимостью напомнить? и еще сказки про развитие промышленности рассказывала, про то как дяди с америки тут все новое построят, про то как свое производство сохранять не нужно, что все можно купить....и как помогли тебе твои дяди которым жопу столько вылизываешь???
е
дура ты, сразу видно... если твоя Америка хочет торговать с Китаем будет за юани все у него покупать...
Неянки
Ну вот и дождались.