Обществоwww.tenews.org.uaSep 19

4 найпоширеніші жіночі помилки у відносинах

Якісні стосунки - ретельна робота двох партнерів. Коли між закоханими трапляються конфлікти, найчастіше, кожен починає звинувачувати один одного, знімаючи частку відповідальності з себе. Щоб такого не сталося, над стосунками потрібно працювати. Експерт гостросоціального ток-шоу "Один за всіх" на СТБ, фізіогноміст і психолог Тетяна Ларіна у своєму блозі розповіла, з якими найпоширенішими жіночими помилками у стосунках зустрічалася за роки своєї професійної практики.

Варто пам'ятати, що в більшості випадків у кризових ситуаціях винні обидва. Проте, за словами Тетяни Ларіної, виділити часті жіночі помилки все ж можна.

жінка, чоловік, коханняТетяна Ларіна © прес-служба каналу СТБ

1. "Я сама", або прагнення до лідерства.

Жінка, яка не довіряє своєму чоловікові, яка не делегує завдання, намагається змагатися і доводити свою силу і успішність, починає переймати на себе всі чоловічі обов'язки. Вона пригнічує його. Після цього - скаржиться на чоловічу слабкість і на те, що благополуччя сім'ї лежить на жіночих плечах. Щоб цього не допустити, не варто звалювати на себе всі сімейні зобов'язання.

2. Тотальний контроль.

Цей пункт тісно пов'язаний з попереднім. Дівчата нерідко вважають, що чоловік не здатний розібратися з чимось самостійно. Вони вирішують за нього проблеми і завдання, контролюють кожен крок. Звичайно, все це відбувається з благими намірами. Але далі жінка починає порушувати особисті кордону партнера, заповнювати собою його простір, вказувати, як і що йому слід робити, з ким спілкуватися, а з ким - ні.

3. Жалість по відношенню до чоловіка.

Шкодуючи чоловіка, ви показуєте свою невпевненість в ньому. Так ви знижуєте самооцінку свого обранця. Не варто забувати, що жалість і підтримка - різні речі.

4. Бажання переробити партнера.

У кожного з нас є своє "Я", велика помилка намагатися підлаштувати партнера під себе або думати, що саме з вами він стане іншим. Само собою, кожна людина може розвиватися, вчитися, застосовувати нові навички та знання на практиці. Але варто бути чесним з собою і відповісти на питання відразу, чи готові ви прийняти людину такою, якою вона є.

Стосунки - це постійна робота над собою. Для того, щоб стати дійсно близькими людьми, варто поважати один одного, довіряти, не порушувати особисті кордони та інтереси.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!