4 прості причини, чому потрібно обійматися кожного дня
Обществоchangeua.com6 дней назад

4 прості причини, чому потрібно обійматися кожного дня

Поширення коронавірусу у світі доволі серйозно вплинуло не лише на фізичне, а й на моральне здоров’я людей. Дистанційна робота, зменшення будь-яких контактів з іншими, а також відчуття стресу стали реаліями сьогодення. І в них дуже бракує обіймів, які поки під забороною. Чому обійматись так потрібно — пояснюють на Телеграм-каналі Психологічна підтримка.

  • Обійми зменшують рівень стресу. Фізичні контакти допомагають організму виділяти менше кортизолу. Надмірна кількість ж гормону стресу здатна завдати серйозну шкоду здоров’ю.
  • Обійми покращують самооцінку. Дотики дозволяють передати відчуття любові, захисту та зв’язку. Тому у важкі моменти саме обійми допомагають швидше повернути віру у себе та підбадьорити.
  • Обійми швидко заспокоюють. І це не лише через попередній пункт, а й тому, що під час обіймів м’язи починають розслаблятись, рівень напруги знижується. Тож і на душі стає спокійніше.
  • Обійми зміцнюють стосунки. Адже вони є однією із форм передачі того, що інколи не вдається або неможливо сказати словами. До того ж, дотики сприяють виділення окситоцину, який відповідає за довіру і навіть вважається «гормоном кохання».
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Нехватает подарочных наборов презерватитвов.
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!
ВИВСЯНКА ПАН
- Бэримор! Цэ каша чи що? - Вивсянка, пан. (Шерлок Холмс на мове).
Весёлый Роджер
"Патриотизм - последнее прибежище Шмули_Елен!" (…) Вин щирый пиСдабол –затейник! Только не «негодяев» надо писать, а полных поддонков! Тому шо Шмуля, именно вот такой продажный 10грн патриот- бандеровец, коммунист-нацист тай продажный вор-портяночник! Как он тут, на словах, за простых людей «сильно переживает», а сам их на нищенскую життю у пиндоколонии обрекает! Та олигархив щирых как он при этом прославляет!
44
Террористы демонтировали очередной памятник.
44
Хамский вызов? А на себя в зеркало смотреть не пробовал:?)