Обществоkorisno.24tv.uaApr 8

5 аспектів, які допоможуть розвинути психологічну стійкість та запобігти вигоранню

nk_hauz/-mxjwwo5vtvhq2fiynvx.jpg

Для амбітних та цілеспрямованих людей психологічна стійкість є важливою навичкою. Науковці виявили, що саме ця якість може допомогти запобігти вигоранню.

Нове дослідження, в якому взяли участь 97 учасників, продемонстрували, що студенти коледжів, які мають вищий ступінь стійкості, менш сприйнятливі до вигорання та психологічних переживань.

За його результатами науковці виділили 5 аспектів, які знижують вигорання та підвищують психологічну стійкість.

Вирішуйте проблеми, а не уникайте їх

Ви повинні зайти на нову незвідану територію, а не відступати. Шукайте шляхи вирішення проблеми, навіть якщо це означає вихід із зони комфорту. Сприймайте негаразди як виклик, а не як особисту загрозу.

Дотримуйтесь точки зору, що життя – це пригода, яку потрібно пережити, а не як проблему, яку потрібно вирішити. Шукайте можливості подолати тиск замість того, щоб заперечити або уникнути його. Незначні виклики відточують ваші навички для більших, які обов’язково будуть.

Вірте у власні можливості

Вчіться довіряти своїм здібностям і думайте про себе як про сильну людину, яка здатна масштабувати перешкоди та приймати важкі рішення. Дослідження показують, що коли ви вважатимете себе господарем свого життя, ви будете більш оптимістично реагувати на ситуації, які не піддаються контролю. Це підсилить вашу стійкість.

Віра у те, що ви бодай трохи здатні впливати на події, які від вас не залежать, дає вам можливість знайти спосіб впоратися з проблемами.

Надихайтеся своєю цілю

Наполегливо працюйте для досягнення цілі і надихайтеся тим, що ви хочете отримати в майбутньому. Підтримуйте стосунки з колегами, які заодно з вами. Якщо ви розчаруєтесь і захочете здатись, вони стануть для вас надійною опорою. Це відновить ваш дух і вмотивує вас.

Пам’ятайте про минулі досягнення

Ваші особисті якості, які колись допомогли вам подолати негаразди, чи досягнення, якими ви пишаєтеся, – це ваші внутрішні ресурси. Як показують дослідження, роздуми про те, як ви подолали минулі труднощі, розширюють те, що нейрологи називають стійкою зоною.

Нагадуйте собі про ваші минулі успіхи, це може стати джерелом для зміцнення вашої віри в себе.

Якщо не можете нічого змінити, покладіться на долю

Такі духовні вірування дозволять вам сприймати природні негаразди. Ви повинні розуміти, що не все піддається вашому контролю. Якщо ви не можете вплинути на ситуацію, вам слід контролювати те, як ви реагуєте на неї. Відпустіть проблему і віддайтеся долі.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну таки ты же сама брехала - Що гроши ны пахнуть, а тильки ... пахнуть! "Все работы хороши, выбирай на вкус..." Ну вот и бачим, шо ты выбрала этУ! Главное коди смокчишь, сильно не чмокай та Сало не урони - хероям убийцам детей мало!
Луна -2
Ну-ну давай ..Вопрос -почему не в первых рядах ВСУ НА ПЕРЕДНЕМ КРАЕ БОРЬБЫ? там давно заждались таких боевых подруг КОТОРЫМ МОРЕ ПО КОЛЕНО, И КОТОРЫЕ ПРЕДАЛИ СВОИХ РОДНЫХ , ПО другую линию фронта. Ты -такая же этническая русская, как я папуа- новая гвинея.
Это таки возмутительно
Конторович? Мама дорогая! И там наши люди ведут борьбу!
е
да аргументов у него нет... такие как он и Елена всегда на личности переходят когда крыть нечем... классика майданизма...
Луна -2
Зачем мне хвастаться, дурачина? Это пусть хвастаются те, кто мечтает о Европе , и Америке, вроде тебя...Если нечего толкового сказать , то лучше промолчи -умнее покажешься..
е
да никто и не сомневается...
е
клинический идиот ты как я посмотрю... такие же как ты ОБСЕ позвали для контроля и шпионажа на Донбасе, и? твое ОБСЕ 8-й год найти российскую армию не в состоянии....
Авторские статьи
Авторские статьи7ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи8ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи9ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи9ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи9ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи10ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи10ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи11ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 12
Авторские статьи12ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1