Обществоukr.mediaJul 16

5 фактів, які змусять вас взяти в руки книгу і почати читати

Вчені розповіли про користь читання.

nk_hauz/-mejvrhrunveklmod5p_.jpg

Всі чули про те, що читання розвиває, але настав час дізнатися, чим же воно може бути корисним. Ми познайомимо вас з фактами, які змусять вас почати читати, інформує Ukr.Media.

Ви отримуєте досвід

Мова не тільки про наукові книги або про ті, які покликані нас чогось навчити. Мова також про звичайну художню літературу. Найкориснішими книгами, згідно зі статистикою, є автобіографії. Це стовідсотковий життєвий досвід десятків років, який ви отримуєте всього за кілька годин.

Розвиток інтелекту

Читання робить мозок більш пластичним. Збільшується кількість білої речовини в мозку, а також вміст мієліну. Читання покращує увагу, тренує концентрацію. Ви зможете краще фокусуватися на чомусь важливому, менше відволікатися під час роботи і навчання.

Збільшення тривалості життя

В одному з досліджень вчені з'ясували, що читання книг збільшує тривалість життя. Це не просто перевірка на основі статистики, а повномасштабне дослідження, яке проводилося серед численних груп людей з різним доходом і умовами життя. Експерти підкреслюють важливість читання саме книг, а не, скажімо, статей в Інтернеті. Саме книги допомагають жити довше, причому часом в прямому сенсі слова: є дослідження, що підтверджують той факт, що читання допомагає боротися з суїцидальними думками.

Збільшення доходів

Прямого зв'язку немає, і не існує ніяких гарантій того, що ви станете багатшими, якщо будете читати по книзі в тиждень або в місяць. Але є чітко простежуваний зв'язок читання книг і успіхів у фінансовій сфері. Наприклад, в США і Канаді тільки 50% людей з низьким доходом читає постійно книги. Серед людей з високим і середнім доходом кількість читаючих збільшується до більш ніж 80 %.

Успіхи у коханні і в спілкуванні

Ті, хто багато читає книг, відмінно вміють доносити свої думки до оточуючих. Також вчені стверджують, що у людей, які постійно читають, вищий рівень емпатії. Ваш розум стає завдяки читанню більш чутливим. Звичайно, ефект з'являється не відразу, але перші його зачатки можна побачити вже через місяць постійного читання.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Ты что, дебил, Ленка-белка! Ты, мля, когда живешь, сейчас или лет сорок назад??? Ты, сука, слепая что ли или провокатор? В Украдине просрано авиа, судо, машиностроение, космос... Что, увеличивается количество субъектов, создающих добавочную стоимость, количество рабочих мест? Чтоб ты и дети твои всю жизнь работали у Гейропе на мойке сартиров. В РФ хоть динамика положительная, каждый месяц новые проекты, производства и рабочие места. Помнишь как еще Столыпин говорил - „Дайте государству 20 лет покоя внутреннего и внешнего, и вы не узнаете нынешней России.“ Фееричная ТП!!!
Павел
Нужно соглашаться
Гость
Бедолага
Елена
Ищенко понимает, только в Москве сидит, поэтому пишет в ритм правящей партии и руководства,а иначе до побачення и на Родину, всё осознают в России силу Запада,это только местные ,скажу так,простаки думают малой кровью и на чужой территории,думают арматы там супер пупер оружие,все сто штук.
Бычок в томате
Мне нравится позиция Кобаяси... Не зря их Гитлер почетными арийцами называл.
Елена
Длинные руки у мавп и у спецслужб,и у Роджера,а ноги короткие,такой себе,козлик.
гость
Отвали стервятник.